Czas urlopów rozpoczął się już na dobre, a Ty wciąż czujesz niepokój związany z pozostawieniem bez opieki domu, bliskich, czy firmy? Bez obaw, obecnie nie jest to już problem! Mamy sposób na to, aby wakacje były czystą przyjemnością.

    Bez względu na miejsce wypoczynku, zawsze zależy nam na beztroskich chwilach w miłym towarzystwie. Gwarantem spokoju jest nie tylko odpowiednio spakowana walizka, czy wymarzony cel podróży, ale również świadomość, że miejsce, które pozostawiliśmy znajduje się w prawidłowym stanie. Bezpieczny dom, sumienni pracownicy, bliscy w dobrym nastroju, czy pupil we właściwych rękach, to tylko kilka elementów codzienności o które dbamy każdego dnia. Wakacyjna regeneracja uda się tylko wtedy, gdy dokładnie zadbasz o wszystko.
Dom, praca, bliscy
Najprzyjemniejszym punktem urlopu jest wybór celu podróży. Perspektywa wyjazdu staje się uciążliwa dopiero wtedy, kiedy musimy zorganizować codzienność tak, aby w czasie wycieczki spokojnie wypoczywać. Martwi nas czasowo pusty dom, samotni bliscy, czy hipotetyczny brak skrupulatności pracowników. Teoretycznie mamy możliwość wykonywania częstych telefonów, angażowania innych w nasze plany, czy zorganizowania czasu w taki sposób, aby zainteresowani nie narzekali na brak obowiązków. Niestety wymaga to dodatkowego wysiłku oraz skrupulatności w ciągłej koordynacji działań podczas naszej nieobecności. W związku z tym, czy istnieje optymalne rozwiązanie każdej z wymienionych sytuacji? Otóż z odpowiedzią przychodzi kamera Zerkam, dzięki której z dowolnego miejsca i w dogodnym dla Ciebie czasie zobaczysz, co dzieje się w wybranym miejscu. Jedyne czego potrzebujesz to Internet oraz komputer, tablet lub smartfon.
To takie proste – Zerkam i wiem, że jest ok
System Zerkam to innowacyjne rozwiązanie na rynku nowych technologii umożliwiające oglądanie miejsca, w którym zainstalowana została kamera, z każdego rejonu i o każdej porze na świecie. Dzięki temu bez problemu zobaczysz, co dzieje się z Twoimi bliskimi, sprawdzisz stan mienia lub aktualną sytuację w Twojej firmie. System wyróżnia wysoka jakość obrazu oraz bezpieczeństwo transmisji – dane pochodzące z kamery są zapisywane w formie szyfrowanych nagrań na zdalnym serwerze Zerkam. Nagrania możesz obejrzeć w dogodnym dla Ciebie terminie. Co więcej, kamera umożliwia transmisję przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu w każdej chwili możesz zobaczyć aktualne wideo. Podstawowym atutem sprzętu jest prostota obsługi. Wystarczą 3 minuty, aby podłączyć kamerę do systemu Zerkam i cieszyć się jej możliwościami. Jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu oraz posiadanie urządzenia na którym odtwarzany będzie obraz. Od teraz nie musisz martwić się pozostawioną na moment codzienności. Dzięki Zerkam masz szansę w pełni wykorzystać wakacyjny urlop na całkowity relaks bez chwili niepokoju. To takie proste – Zerkam i wiem, że jest ok.