Popularny, międzynarodowy portal HolidayCheck po raz kolejny przyznał certyfikaty „HolidayCheck Quality Selection 2014”. Wyróżnienia przyznawane są w 2 kategoriach: najlepiej oceniane hotele przez Gości, oraz obiekty o najwyższej średniej ocen.

W gronie najlepszych znalazła się także sieć Qubus Hotel, która uzyskała ponad 5 punktów w 6 liczbowej skali.
HolidayCheck jest znanym na całym świecie portalem rezerwacyjnym, na którym użytkownicy z całego świata codziennie komentują i oceniają hotele. Wyróżnienie „HolidayCheck Quality Selection 2014” bazuje na tysiącach opinii oraz na ocenach wystawianych przez Gości hotelowych.
– Certyfikat otrzymany od HolidayCheck jest dla nas miłym wyróżnieniem. Ma ogromne znaczenie dla całej naszej sieci, ponieważ jest przyznawany przez Gości, którzy bardzo wysoko oceniają jakość świadczonych przez nas usług oraz doceniają przyjazną atmosferę panująca w hotelu. Cieszy nas także fakt, iż Goście pozytywnie oceniają wyznawane przez naszą sieć wartości takie jak gościnność, uczynność i uczciwość. W branży hotelarskiej funkcjonujemy już ponad 18 lat i wiemy z doświadczenia, że te cechy bezpośrednio wpływają na pozytywne doświadczenie Gościa. A to właśnie jego komfort i wygoda są dla nas najważniejsze – mówi Sylwia Gilarska-Marczak Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w sieci Qubus Hotel.
Użytkownicy HolidayCheck oceniający obiekty Qubus Hotel najczęściej zwracają uwagę na wysoki standard obsługi, przyjazny, uśmiechnięty personel, dobrą lokalizację, czystość i odpowiednie wyposażenie pokojów. Dużo pozytywnych komentarzy otrzymują, także sieciowe śniadania, które składają się z ponad 100 produktów i stanowią jeden z głównych wyróżników Qubus Hotel.

Przykładowe opinie Gości na temat obiektów Qubus Hotel na portalu

Qubus Hotel Wrocław
Wojciech: To już moja kolejna wizyta w Qubus Wrocław i również tym razem nie zawiedli moich oczekiwań. Świetna lokalizacja i obsługa klienta, czyste i raczej obszerne pokoje z dobrej jakości wyposażeniem, niedrogi parking wraz z usługą podstawiania i odbierania samochodu przez pracownika hotelu. Wszystko to w połączeniu z dobrą ceną (taką udało nam się dostać ;)) powoduje że jest to najlepsze miejsce do zwiedzania Wrocławia i na pewno mój pierwszy wybór.

 

Qubus Hotel Kraków
Mirosław: Nowoczesny hotel położony nad brzegiem Wisły z widokiem na Wawel oraz żydowską dzielnicę Krakowa – Kazimierz. Czyste przestronne pokoje wyposażone w TV, telefon, sejf, minibarek. Łazienka z dużą wanną. Personel w recepcji miły, uśmiechnięty. Duża, elegancka restauracja, w której oferowane jest rewelacyjne śniadanie w formie bufetu. Do wyboru, kilka rodzajów pieczywa, wędlin, serów, owoców, warzyw, soków. Wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

Qubus Hotel Katowice
Piotr: Przyjemne miejsce, niezwykle sympatyczny i miły personel. Doskonała lokalizacja i piękne widoki z okien na całe miasto. Fantastyczny Sky bar na 27 piętrze! .

Qubus Hotel jest laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. Best Hotel Award, Top Triendest Hotel, Zoover Award, Top Hotel Service, Top Clean Hotel, czy Hotel Przyjazny Rodzinie.