Szanowni Państwo,

Wita Was i przypomina się załoga hotelu Efekt Express oraz Best Western Premier, należących do jednej grupy kapitałowej. Wspólnie tworzymy Największe Centrum Konferencyjne w Krakowie, a oba obiekty położone są na ogrodzonym terenie, zaledwie 20 m od siebie. Mamy nadzieję że przedstawiona szczegółowa oferta naszych obiektów zachęci do skorzystania z oferty w tym sezonie.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze oraz innowacyjnym rozwiązaniom mieliśmy przyjemność z powodzeniem współpracować z największymi firmami w Polsce. Oba obiekty są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w Wi-Fi. Łącznie dysponujemy 700 miejscami noclegowymi oraz miejscami parkingowymi dla 230 samochodów. Dzięki współpracy między naszymi obiektami z przyjemnością dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Hotel BEST WESTERN PREMIER Kraków **** dysponuje 169 pokojami, w tym 4 apartamentami oraz 2 pokojami przystosowanymi dla gości niepełnosprawnych. Hotel oferuje 8 sal konferencyjnych z modułowymi ścianami umożliwiającymi swobodną aranżację wnętrz dla łącznie 600 osób. Zapraszamy również do naszej eleganckiej restauracji hotelowej mogącej pomieścić do 260 osób. W ciepłe wieczory urządzimy dla Państwa przyjęcie grillowe na naszym letnim ogródku.

Dania serwowane przez naszego szefa kuchni oraz jego zespół zadowolą podniebienia nawet najbardziej wytrawnych smakoszy. Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do naszego centrum rekreacji składającego się z basenu, sauny oraz solarium, a także baru, gdzie można zrelaksować się przy filiżance kawy lub drinku. Nasz doświadczony i zawsze uśmiechnięty personel będzie do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zapytania prosimy kierować na adres:

BEST WESTERN PREMIER
Hotel Krakow ****
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków, Poland
tel: 12 37 63 700
www.bestwesternkrakow.pl
konferencje@bestwesternkrakow.pl