– wyjątkowy konkurs PolskiBus.com

Jeżeli jesteś kreatywny, lubisz pisać, albo od dawna marzyłeś o miniaturowym modelu autokaru PolskiBus.com lub pluszowej maskotce Ziggiego to mamy coś dla Ciebie!

Już od najbliższej soboty, czyli od 31 maja do 3 czerwca br. możesz wziąć udział w facebookowym konkursie PolskiBus.com i wygrać atrakcyjne nagrody. Na zwycięzców czekają bilety na dowolnie wybrany przejazd w ramach siatki połączeń PolskiBus.com, czerwone modele autokarów Van Hool Astromega oraz maskotki Ziggi.
Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o jedną z nagród wystarczy ułożyć krótki wierszyk, fraszkę, hasło lub chwytliwy slogan, który pomoże Ziggiemu zachęcić pasażerów PolskiBus.com do odwiedzenia jednego ze wspaniałych miast: Gdańska, Wiednia, Pragi i Poznania. Konkurs będzie trwał od 31 maja br. przez 4 dni i codziennie będzie dotyczył innego miasta. Jeden uczestnik może tylko raz dziennie przesłać swoją autorską propozycję. Dodatkowo możecie lajkować pozostałe zgłoszenia, które wyjątkowo przypadną wam do gustu. Pamiętajcie, że wygrywa wpis, który zdobędzie największą liczbę lajków!
Codziennie przez najbliższe 4 dni do wygrania będą bilety dla 2 osób na przejazd w obie strony, na dowolnie wybraną trasę do jednego z 20 polskich miast i 5 zagranicznych lokalizacji w ramach dostępnych połączeń PolskiBus.com. Ponadto do autora najlepszego wpisu pojedzie jeden z modeli autokaru PolskiBus.com, czyli czerwona dwupokładowa Astromega oraz maskotka Ziggiego. Za drugi, trzeci, czwarty i piąty najpopularniejszy wpis dnia autorzy otrzymają miniaturowy model autokaru PolskiBus.com oraz pluszowego Ziggiego. Za miejsca od szóstego do dziesiątego przyznajemy maskotkę waszego ulubieńca, czyli małego Ziggiego. Jeżeli wasz wpis nie zdobędzie dużej ilości lajków nie martwcie się. Nadal macie szansę wygrać, ponieważ codziennie ze wszystkich zamieszczonych propozycji organizator konkursu wybierze 4 hasła (jedno hasło z każdego dnia), których autorzy otrzymają miniaturki autokarów PolskiBus.com.
Zapraszamy do konkursu, który znajduje się na naszym fan page: www.facebook.com/PolskiBus

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.
PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 6 000 000 pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.
Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.
Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/polskibus.