DZIĘKI NOWEMU, BEZPOSREDNIEMU POŁĄCZENIU QATAR AIRWAYS

Pasażerowie Qatar Airways będą mogli korzystać z nowego 10-godzinnego, bezpośredniego połączenia z Dohy na Bali

Nowy, bezpośredni lot dostępny będzie od lipca tego roku, a od października 2014 lot będzie obsługiwany przez Dreamlinera 787

Doha, Katar – Qatar Airways ogłosiły dzisiaj, że od 21 lipca 2014 będzie dostępne codzienne i bezpośrednie połączenie z Dohy na Bali.
Bali już od dłuższego czasu jest popularnym kierunkiem wśród pasażerów Qatar Airways. Do tej pory lot do Denpasar, Bali odbywał się z dodatkowym lądowaniem w Singapurze, jednak rozwijający się globalny zasięg linii i stale rosnąca flota umożliwiły zaoferowanie nowego bezpośredniego połączenia.  
Razem z regularną i dogodną przesiadką w Doha, ten nowy, bezpośredni 10-godzinny lot na pewno przyniesie pasażerom Qatar Airways same korzyści. Dodatkowo od października 2014 trasa ta będzie obsługiwana przez Boeing 787 Dreamliner. Początkowo na Bali latać będzie Airbus A330.     
Jeden z najnowszych samolotów na świecie, Boeing 787 Dreamliner, pozwoli pasażerom Qatar Airways cieszyć się renomowaną 5-gwiazdkową obsługą, korzystając z najnowszych rozwiązań w przemyśle lotniczym.

Dyrektor Generalny Qatar Airways, Jego Eminencja Akbar Al Baker, powiedział: “Otwarcie bezpośredniego połączenia z Dohy na Bali umożliwia pasażerom z całego świata dostęp do tego popularnego miejsca wypoczynkowego w skróconym czasie.”
“Jest nam bardzo miło poinformować ze Boeing 787 Dreamliner będzie latał na tej trasie jeszcze w tym roku, oferując najnowsze rozwiązania w strefie komfortu pasażerom, którzy zdecydują się na podróż naszym bezpośrednim połączeniem z Bliskiego Wschodu.”
Latający bezpośrednio do i z Bali, Dreamliner oferuje dwie kabiny: Klasę Biznes z 22miejscami, oraz Klasę  Ekonomiczną z 232 miejscami o wysokim poziomie komfortu na pokładzie, włączając 10, 5’’ wyświetlacz w klasie Ekonomicznej, jak również posiłek oraz napoje wliczone w cenę biletu.
Trasa ta na pewno będzie popularna dla osób podróżujących Qatar Airways z Europy, Bliskiego Wschodu i Azji, gdyż czas podróży zredukuję się do jednej, szybkiej przesiadki w Dosze, na wkrótce otwartym nowym Międzynarodowym Lotnisku Hamad, jednym z najnowszych i najbradziej komfortowych lotnisk na świecie  
Qatar Airways odnotował gwałtowny wzrost w ciągu zaledwie 17 lat działalności, obecnie nowoczesna flota 131 samolotów lata do 137 kluczowych biznesowych i wypoczynkowych miejsc w Europie, Afryce, Azji, Amerykach i na Bliskim Wschodzie.  
W ciągu następnych kilku miesięcy sieć połączeń powiększy się o miasta: Larnakę, Cypr (29 kwietnia); Al. Hofuf, Arabia Saudyjska (15 maja), Istanbul Sabiha Gökçen Airport, Turcja (22 maj); Edynburgu, Szkocja (28 maj); Miami, USA (10 czerwiec); Haneda, Japonia (18 czerwiec); Dallas/Fort Worth, USA (1 lipca).

Codzienne polączenie bezposrednie Doha do/ z Bali (w czasie lokalnym)
QR 962 wylot z Dohy (DOH) 02:35; przylot na Bali Denpesar (DPS) 17:35
QR 963 wylot z Bali Denpesar (DPS) 19:35; przylot do Dohy (DOH) 23:59