Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragnę Państwa poinformować, że już dzisiaj /29.11./ startuje sezon narciarski na Słowacji.

Jako pierwszy swoje stoki dla narciarzy udostępni jeden z najwyżej położonych ośrodków narciarskich Strbske Pleso w Wysokich Tatrach/40 cm śniegu/, którego dolna stacja znajduje się na wysokości 1400 m n.p.m. www.vt.sk .

 

W sobotę otwarte zostaną kolejne ośrodki narciarskie PARK SNOW Donovaly www.parksnow.sk /15 cm śniegu/ , Snowparadise Wielka Raca-Oszczadnica www.snowparadise.sk/30 cm śniegu/, Rohacze -Spalona Dolina w Tatrach Zachodnich www.tatrawest.sk /40 cm śniegu/oraz największy słowacki ośrodek narciarski Jasna Niskie Tatry www.jasna.sk/30 cm śniegu/.

Inauguracja sezonu zimowego w Jasnej rozpocznie się już w piątek 29 listopada zapaleniem choinki bożonarodzeniowej na Chopoku. Ponad dwumetrowy świerk będzie najwyżej położoną choinką na Słowacji  /2004 m n.p.m./a narciarzom towarzyszyć będzie aż do świąt Trzech Króli. W sobotę 30.11. ośrodek Jasna z wielką pompą otworzy nowy sezon narciarski. WINTER MUSIC OPENING 2013 w Jasnej to jedna z największych imprez rozrywkowych dla miłośników białego szaleństwa na Słowacji. Dla narciarzy w sobotę przygotowane będą stoki w rejonie Biela Put a przez cały dzień trwać będzie zabawa w apres-ski barach. Wieczorem podczas MEGA NIGHT PARTY w znanym klubie muzycznym Happy End wystąpią najbardziej znane słowackie gwiazdy muzyki popularnej:  TINA, MAJK SPIRIT, CELESTE BUCKINGHAM, DJ BON FINIX, GRIMMY DANCE COMPANY SL oraz DJ EKG.

A to dopiero początek! Cieszymy się na nowy sezon narciarski na Słowacji, który ponownie będzie pełen nowości i niezapomnianych wrażeń!

 

Pozdrawiam i zapraszam do zimowej Słowacji.

 

Ján Bošnovič

Dyrektor Narodowego Centrum

Turystyki Słowackiej w Polsce

Ul. Krakowskie Przedmieście 47/51

00-071 Warszawa

Tel. 22/827 00 09

Kom: 606 236 044

E-mail: office.pl@slovakia.travel

www.slovakia.travel