– WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

Małych poszukiwaczy przygód zapraszamy 14 grudnia o godzinie 11:00 na ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu Wyspa Bajek. Podczas spotkania, razem z mieszkańcami niezwykłej wyspy ukrytej w Łazienkach Królewskich, odkryjemy tajemnicę dziupli pełnej niespodzianek. Będzie zabawnie, tajemniczo i bajkowo.

Czy lubicie niespodzianki i odkrywanie tajemnic? Jeśli tak, to przygotujcie się na przeżycie prawdziwej przygody z pięknym pegazem, dzielną jaszczurką Izabellą, wesołym ptaszkiem oraz Księciem Inspiro i Księżniczką Muzellą. Wspólnie z tymi magicznymi postaciami odkryjemy coś niezwykłego…

Wyspa Bajek to rodzinne warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 3 – 5 lat. Zajęcia inspirują uczestników do tworzenia własnych, wyjątkowych bajek oraz samodzielnego poszukiwania sposobów na przełożenie rzeczywistości na język sztuki. Praca nad słowem, rymowankami, zaśpiewami towarzyszącymi bajkom wzbogaca słownictwo dzieci. Zajęcia prowadzi Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym, miłośniczka sztuki akcji, rzeźby, rękodzieła, land artu i opowiadania bajek.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy do piątku 12 grudnia do godz. 16:00 pod adresem mailowym: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł. Miejsce spotkania: taras przed Pałacem na Wsypie.

Cykl warsztatów Wyspa Bajek zdobył główną nagrodę plebiscytu Słoneczniki 2014 za najlepszą inicjatywę dla dzieci w Warszawie, w kategorii „Język”. Więcej informacji
o warsztatach na stronie www.lazienki-królewskie.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie. Zapraszamy również do lektury bloga Ośrodka Edukacji http://edukacjamuzealna.blogspot.com/ Na nowe cykle warsztatowe zapraszamy już od stycznia 2015 roku.