Linia lotnicza zaprasza absolwentów do udziału w programie rozwoju kariery

easyJet, największa brytyjska i wiodąca w Europie linia lotnicza, rozpoczęła proces rekrutacyjny do programu stażowego dla absolwentów.

Program stażowy European Graduate Programme zainaugurowano w 2011 roku i będzie miał już swoją czwartą edycję. W trakcie 2-letnich szkoleń stażyści będą zdobywać doświadczenie w kluczowych działach linii, m.in. w operacyjnym, finansowym, technicznym, IT, zarządzania siecią, sprzedaży, marketingu i HR. Po zakończeniu programu, uczestnicy będą mieli możliwość rozpoczęcia stałej pracy w wybranym dziale linii.

Absolwenci zainteresowani programem mogą przesyłać swoje zgłoszenia przez stronę http://careers.easyjet.com/graduates.

Program oferuje absolwentom szansę na zdobycie cennego doświadczenia w trakcie codziennej pracy i możliwość wzięcia udziału w kluczowych, długofalowych projektach biznesowych easyJet. W trakcie 2 lat trwania programu, każdy z uczestników będzie mógł rozwijać swoje umiejętności pod okiem dedykowanego mentora.

„Z radością rozpoczynamy proces rekrutacyjny do programu stażowego easyJet. Szukamy ludzi, którzy są zafascynowani zarówno lotnictwem, jaki i obsługą klienta. Chcemy poświęcić się pielęgnowaniu nowych talentów i dać uczestnikom możliwość rozwoju zawodowego” – skomentowała Alita Benson, szefowa Działu HR easyJet. –„easyJet to dynamiczna firma, która stale się rozrasta. Program stażowy jest szansą dla utalentowanych absolwentów – daje im możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w branży i pozwolą nadać tempa ich przyszłej karierze”.

„Decyzja o aplikacji była dla mnie prosta – od zawsze chciałam pracować w branży lotniczej, a gdy ukończyłam studia magisterskie w 2011 roku, program easyJet miał dla mnie najwięcej do zaoferowania. W trakcie stażu pracowałam w różnych działach i miałam możliwość ukierunkowania mojej kariery. Kształtowanie indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych mentorów to główny cel programu. Staż dał mi znakomity ogląd na branżę i pozwolił poznać najlepszych specjalistów w branży” – powiedziała Kim McDonnell, Customer Experience Manager, absolwentka European Graduate Programme.

„W ramach stażu brałam udział w świetnych szkoleniach i pracowałam przy kluczowych projektach linii. Po ukończeniu, rozpoczęłam pełnoetatową pracę w dziale obsługi klienta. Doświadczenie, które zdobyłam to wartość dodana dla firmy i klientów, którzy latają z nami każdego dnia” – dodała McDonnell.

Inicjatywa European Graduate Programme była wielokrotnie nagradzana w różnych konkursach. W ciągu ostatnich 2 lat, easyJet otrzymał ponad 3000 aplikacji, a w European Graduate Programme wzięło udział 42 absolwentów z całej Europy, m.in. z Wielkiej Brytanii, Portugalii, Włoch, Grecji, Hiszpanii i Niemiec.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 stycznia 2015, a wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na ostateczny etap rekrutacji, który odbędzie się w easyJet Training Academy w Wielkiej Brytanii.

Lataj z easyJet z Krakowa! Sprawdź aktualną ofertę na www.easyJet.com!
easyJet Polska na Facebooku – zawsze najświeższe informacje.