Z okazji Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Dziecka, polski przewoźnik dla wszystkich Rodziców oraz ich Pociech przygotował specjalną 24-godzinną promocyjną ofertę. Bilety są już w sprzedaży!

Za bilet z Lublina do Gdańska lub Wrocławia jedna osoba dorosła zapłaci 299 złotych w obie strony. Natomiast z Gdańska do Krakowa i Wrocławia tylko 399 złotych w dwie strony. W obu przypadkach koszt przelotu dzieci do 15-tego roku życia to zaledwie pokrycie opłat lotniskowych. Dzieci do drugiego roku życia latają na podkładach Eurolotu oczywiście bezpłatnie.

Ceny biletów na podróże zagraniczne polskiego przewoźnika będą zaczynały się już od 499 złotych w obie strony. Dzieci do lat 12-tu zapłacą za przelot według schematu: bilet za pierwsze dziecko to pokrycie kosztów opłat lotniskowych, a bilet za drugie dziecko to pokrycie 50% ceny oraz opłat lotniskowych. Natomiast rodzice zapłacą za przelot dzieci do 2 lat zaledwie 10% ceny podstawowej biletu.

Warto przypomnieć, że ceny biletów na rejsy Eurolotu nie zawierają żadnych ukrytych opłat oraz obejmują przewóz bezpłatnego bagażu rejestrowanego i podręcznego.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eurolot.com