Gdańsk Convention Bureau/GOT prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie.
 
Rekomendację mogą uzyskać podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji konferencji, posiadające odpowiednie doświadczenie w obrębie merytorycznego i organizacyjnego przygotowania w tym zakresie, zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających pełną realizację konferencji własnej lub zleconej.

Rekomendowani  Profesjonalni Organizatorzy Kongresów (Professional Congress Organizer – PCO) musza się wykazać odpowiednim doświadczeniem w planowaniu i organizacji eventów, udokumentować odpowiednią ilość spotkań wg wymogów regulaminu, posiadać zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających kompleksowa realizację zadania. Program rekomendacji Gdańsk Convention Bureau/GOT jest oparty na założeniach programu Poland Convention Bureau, dostosowany do możliwości Gdańska i Regionu. Dzięki rekomendacjom Convention Bureaux potencjalni zleceniodawcy organizacji konferencji mają pewność, że oferowane usługi zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie.
 
Gdańsk Convention Bureau/GOT biorąc aktywny udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych w kraju i zagranicą, promuje również PCO, jako firmy, z którymi na bieżąco współpracuje i może rekomendować jakość świadczonych przez nie usług. Ponadto wszystkie zlecenia spływające do Gdańsk Convention Bureau/GOT w pierwszej kolejności przesyłane są do rekomendowanych Profesjonalnych Organizatorów Kongresów.
 
Wśród 8 firm posiadających rekomendację są:
Aktiv Tours Reisen
ATP activity Sp. z o.o.
ECCO Holiday Sp. z o.o. – Zespół ECCO Business
Grupa Travel Sp. z o.o.
JOYevent travel & event agency
Mazurkas Travel Poland
TARIFA Corporate Events
Teja Tur

 
Gdańsk Convention Bureau/GOT zachęca do przyłączenia się do programu. Szczegóły przystąpienia do systemu rekomendacji dostępne są na stronie: http://www.gdanskconvention.pl/pl/inne,0/119.html
 
Zachęcamy do przystąpienia do programu!
 
Więcej informacji na temat systemu rekomendacji udziela p. Agata Ziller ziller@gdanskconvention.pl tel. 58 3000 659.

 

 

 

 

O GDANSK CONVENTION BUREAU:

 

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 130 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie. W 2013 Gdańsk Convention Bureau nagrodzone zostało prestiżową nagrodą ICCA Best Marketing Award.

 

Follow us:
FACEBOOK
www.facebook.com/gdanskconventionbureau
TWITTER @GdanskRegionCVB
YOUTUBE
www.youtube.com/GdanskRegionCVB
SLIDESHARE www.slideshare.net/GdanskRegionCVB