Holiday Extras: 10% rabatu na nowych parkingach przy lotniskach w Polsce!

Monachium, dn. 01.04.2014 – Korzystny, wygodny i przyjemny początek podróży z lotnisk na terenie Polski. Z pomocą Holiday Extras, czołowego pośrednika w rezerwacji pokoi hotelowych oraz miejsc parkingowych przy lotniskach w Europie, można rezerwować miejsca parkingowe w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Oferta przy portach lotniczych w Katowicach oraz Modlinie i Okęciu w Warszawie została obecnie poszerzona.

 

Holiday Extras oferuje również, na parkingach Lider, rabat powitalny w wysokości 10% na wszystkie rezerwacje z datą przyjazdu od 1-go do 30-go kwietnia br. W ramach rezerwacji obowiązuje bezpłatny 5 – 10 minutowy transfer z miejsca parkingowego do terminalu oraz z powrotem.

Koszt parkingu zarezerwowanego za pośrednictwem Holiday Extras, przy wymienionych powyżej lotniskach, wynosi już od 50 zł (ok. 12 Euro). W przypadku zmiany terminu podróży, miejsce parkingowe można bezpłatnie anulować do 24 godzin przed planowaną datą wyjazdu.

Zachęcamy do rezerwacji w biurach podróży współpracujących z Holiday Extras oraz na stronie www.holidayextras.pl/biuro-podrozy/ankieta. W najbliższym czasie zostanie również uruchomiony system rezerwacji za pośrednictwem MerlinX.

 

O Holiday Extras:

Grupa Holiday Extras jest liderem rynku w branży pośrednictwa i rezerwacji pokoi hotelowych oraz miejsc parkingowych przy lotniskach w Europie. Holiday Extras Ltd. w Wielkiej Brytanii oraz niemiecka, siostrzana firma Holiday Extras, należące do ABC Holiday Plus GmbH, oferują w 15 krajach około 600 hoteli i miejsc parkingowych przy 80 lotniskach i portach morskich.

Rezerwacja parkingu na okres wyjazdu, poprzez Holiday Extras, gwarantuje klientom miejsce parkingowe i oszczędność do 70% kosztów parkingu w porównaniu z ceną wynajmu bezpośrednio na lotnisku, bez wcześniejszej rezerwacji. W przypadku parkingów, które nie są zlokalizowane bezpośrednio na terenie lotniska, transfer do terminalu ( i z powrotem na parking) są wliczone w cenę. Na wielu lotniskach podróżni mogą skorzystać z usługi Valet Parking, w ramach której obsługa parkingu odbiera samochód bezpośrednio przy terminalu.

Na 14 lotniskach firma pod marką „Airparks”, pośredniczy i prowadzi własne licencjonowane parkingi. Holiday Extras pośredniczy także w ofertach typu „Parkuj, Śpij i Leć” (Park, Sleep & Fly), które zawierają nocleg w hotelu przy lotnisku, parking, transfer, a niekiedy także śniadanie. Od 2009 roku w ofercie są również hotele i parkingi przy morskich portach pasażerskich.

Rezerwacji można dokonać w Niemczech oraz w 9 innych krajach poprzez ponad 12 tys. biur podróży (CRS: Amadeus TOMA, Sabre red + merlin, Jack Plus i TrafficsCosmo – kod rezerwacji HEX), przez stronę internetową, dział rezerwacji i obsługi klienta oraz drogą online – u partnerów Holiday Extras.

Holiday Extras przygotowało dla dziennikarzy specjalne stawki rezerwacji.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.holidayextras.pl