Zespół Kombi wystąpi z piosenką „Polska drużyna” w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Utwór zwyciężył podczas koncertu „Przebój na Mundial” odbywającego się w ramach opolskiego festiwalu. Nad całością oprawy w Narodowej Strefie Kibica czuwa Duet Grzegorz Kułaga i Marek Magiera.

Na trybunach tuż przed transmisją meczu Polska-Senegal rozwinięta zostanie biało-czerwona flaga o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, którą w 2012 roku uszyto na Euro 2012 z inicjatywy Tomasza Zimocha. Nie zabraknie także uroczyście odśpiewanego Hymnu Polski i kartoniady.

Dodatkowo kibice czekający na transmisję z moskiewskiej Otkrytije Arena będą mieli okazję sprawdzić przy pomocy decybelomierza, jak głośna potrafi być największa strefa kibica w Polsce! Do wspólnej zabawy zachęcą też animacje w postaci m.in. kiss & dance kamer.

Transmisję meczu Polska-Senegal w Narodowej Strefie Kibica będzie mogło obejrzeć nawet 75 tysięcy osób. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sklepie internetowym PGE Narodowego pod adresem sklep.pgenarodowy.pl. Bilety w cenach: trybuna górna – 10 zł, płyta – 20 zł, trybuna dolna – 30 zł. Do 16 czerwca trwa także specjalna promocja dla klientów sieci Biedronka, którzy robiąc zakupy za kwotę minimum 50 zł, mogą z 50% rabatem nabyć vouchery z kodami wymienialnymi na bilety.

Sponsorem głównym wydarzenia jest sieć sklepów Biedronka, partnerami są Lotto i Grupa Azoty, patronat honorowy objęła Telewizja Polska S.A., organizatorem jest PGE Narodowy. Narodowa Strefa Kibica realizowana jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości we współpracy z Biurem Programu „Niepodległa”. Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępne na stronie www.narodowastrefakibica.pl.