• Hyundai Abonament – wyjątkowy program wynajmu dla osób fizycznych oraz małych firm
  • Coroczna wymiana samochodu na nowy bez opłat dodatkowych

Hyundai Motor Poland kontynuuje, cieszący się ogromnym zainteresowaniem program konsumenckiego wynajmu samochodu – Abonament. Ten innowacyjny sposób na zapewnienie mobilności bez konieczności zakupu auta dedykowany jest osobom fizycznym oraz małym firmom.

Miesięczna opłata abonamentowa obejmuje kompleksową obsługę serwisową, pełen pakiet ubezpieczenia, całodobową opiekę Assistance oraz koszt opon zimowych i ich wymianę, pozostawiając w gestii użytkownika jedynie pokrycie kosztów paliwa oraz codzienne czynności przy obsłudze pojazdu jak np. uzupełnianie płynu do spryskiwaczy czy wymiana żarówek reflektorów w razie potrzeby.

Zawarcie transakcji w programie Hyundai Abonament nie wiąże się z uiszczeniem opłaty wstępnej, a umowa wynajmu konsumenckiego trwa 12 miesięcy z limitem przebiegu 20 000 km.

Klient, zamierzający skorzystać z programu, musi przedstawiać jedynie oświadczenie o dochodach i zobowiązaniach. Na koniec umowy oddaje auto do Dealera, nie martwiąc się o jego odsprzedaż, czy utratę wartości. Może je wówczas wymienić na nowy model, który otrzyma na podobnych, równie korzystnych warunkach.

Programem Abonament zostały objęte modele: i20, i30 oraz Tucson.

W nowej edycji programu Abonament Klienci będą mogli użytkować modele marki Hyundai ciesząc się niską ratą miesięczną – od 899 PLN za model i20, 999 PLN za model i30 do 1 399 PLN za model Tucson i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Opis oferty Abonament znajduje się na stronie: www.hyundai.pl/Oferta/Abonament
Szczegółowych informacji na temat programu udzielają autoryzowani Dealerzy marki Hyundai.