slajdy podróżnicze z Ameryki Południowej

Zapraszamy na cykl slajdów podróżniczych prezentujący najciekawsze zakątki Ameryki Południowejw poznańskim kinie Muza.

W kolejne czwartki o godzinie 19.00 przemierzymy nowe kraje i regiony kontynentu południowoamerykańskiego: wietrzną i nostalgiczną Patagonię, wenezuelską Gran Sabanę ze słynnymi górami tepui, a także andyjskie bezdroża w Boliwii, Peru i Chile.

 

 

PROGRAM:

27 lutego (czwartek), godz. 19.00 Patagonia – droga na Południe, http://slajdypodroznicze.pl/portfolio/patagonia-droga-na-poludnie/
(Małgorzata i Marcin Złomscy)

6 marca (czwartek), godz. 19.00 Wenezuela o smaku magno,
http://slajdypodroznicze.pl/portfolio/wenezuela-o-smaku-mango/
(Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)

10 kwietnia (czwartek), godz. 19.00 Na andyjskich ścieżkach – Boliwia, Peru, Chile,  http://slajdypodroznicze.pl/portfolio/na-andyjskich-sciezkach-boliwia-chile-peru-2/
(Anna i Marcin Szymczakowie)

Każdy z pokazów to niepowtarzalna fotograficzna opowieść. Wyświetlanym na dużym ekranie kinowym obrazom, towarzyszyć będzie muzyka i autorski komentarz na żywo. Po prezentacji będzie można porozmawiać z każdym z autorów.

„In Mundo” to  inicjatywa grupy autorów, którzy od wielu lat podróżują i fotografują przygotowując profesjonalne pokazy slajdów. Każdy z nich zjeździł ciekawe regiony świata. Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie są znawcami indyjskich Himalajów, Anna i Marcin Szymczakowie wspólnie zorganizowali kilka wypraw trekkingowych w Andy, Ałtaj, Tien Szan, góry Elburs, Alpy Japońskie, Himalaje i Pamir, a Małgorzata i Marcin Złomscy to prawdziwi globtroterzy, którzy w sumie przemierzyli ponad osiemdziesiąt krajów na sześciu kontynentach.

Więcej informacji: www.slajdypodroznicze.pl/slajdy-w-muzie i www.kinomuza.pl, a także na naszym profilu na FB (www.facebook.com/Slajdypodroznicze)

 

Przedsprzedaż biletów na pokazy w kinie Muza i na www.kinomuza.bilety24.pl
Kino Muza, ul. Św. Marcin 30, Poznań

 

Dodatkowe informacje

tel. 508 100 956, e-mail: info@slajdypodroznicze.pl

www.slajdypodroznicze.pl