Zmiany na Podlasiu

Podlaski Oddział PIT ma nowego prezesa. Został nim Paweł Lawda, zastępując na tym stanowisku Eugeniusza Ławreniuka, który podjął decyzję o rezygnacji z piastowania tej funkcji po 11 latach intensywnej pracy. Ustępujący Prezes otrzymał podziękowania od Oddziału oraz od Prezesa Izby Pawła Niewiadomskiego, który był gościem Walnego Zebrania Oddziału Podlaskiego.

Paweł Lawda, który odebrał gratulacje z okazji wyboru, to pilot wycieczek i przewodnik turystyczny z wieloletnim doświadczeniem, członek niedawno powołanego przez PIT Zespołu ds. Certyfikacji Pilotów, Rezydentów i Animatorów. Po zakończeniu Walnego Zebrania odbyło się oddziałowe spotkanie świąteczne.

Posiedzenie Sejmowej Podkomisji

Sejmowa Podkomisja ds. Turystyki tym razem zajmowała się przedstawioną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki informacją nt. turystyki w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej oraz rekomendacjami VI Gremium Ekspertów Turystyki pod kątem możliwości ich realizacji. Polską Izbę Turystyki reprezentował Wiceprezes Dariusz Wojtal. Relację znajdziesz tutaj

Teraz Polska – oferta specjalna dla członków PIT

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zainaugurowała XXIV edycję Konkursu „Teraz Polska”. Przyjmowanie wniosków konkursowych potrwa do 20 stycznia 2014 roku. Tegoroczna edycja konkursu zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach: dla produktów, usług oraz przedsięwzięć innowacyjnych. Laureaci Konkursu otrzymają prawo do wykorzystania Godła „Teraz Polska” – znaku, który jest postrzegany jako symbol najwyższej jakości. Na Laureatów Konkursu czeka również pakiet promocyjny – zniżki na reklamę w mediach współpracujących z Fundacją, możliwość skorzystania ze wspólnych kampanii promocyjnych pod szyldem „Teraz Polska”, udziału w imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację, czy członkostwo w Klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Członkowie PIT są zwolnieni z opłaty rejestracyjnej – więcej informacji tutaj

 

Nadawcą maila jest:
Polska Izba Turystyki, ul. Krakowskie Przedmieście 64/7, 00-322 Warszawa, tel./fax: 22 8265536
e-mail: biuro@pit.org.pl, www.pit.org.pl