Od połowy grudnia do Qubus Hotel Kraków wchodzi karta konesera win. Skonstruowana przez najlepszych specjalistów Qubus Hotel, nowa propozycja win, będzie z pewnością idealnym uzupełnieniem już istniejącej karty alkoholi w Qubus Hotel.

 

W nowej karcie znajdzie się 8 wyselekcjonowanych win cenionych światowych  marek. Proponowane wina wybrane zostały ze względu na ich wysoką jakość.

– Chcemy zaoferować naszym Gościom światowej klasy wina, które na stałe wpisały się już do klasyki winiarstwa. W nowej karcie wracamy głównie do win europejskich, które ostatnio w wielu restauracjach zastępowane są winami z „nowego świata”. Zależy nam na tym, aby Goście szukający czegoś wyjątkowego, czegoś bardziej złożonego znaleźli to w naszej specjalnej karcie – mówi Wojciech Cimoch Specjalista ds. Restauracji w sieci Qubus Hotel.

W karcie konesera znajdą się zatem wina z Francji, Włoch, Hiszpanii czy Węgier. Na szczególną uwagę zasługują też pozycje z Nowej Zelandii oraz Australii, które są winami z „nowego świata”. Goście będą mogli zatem spróbować zarówno wyśmienitego „Gewurztraminer”  z Alzacji, skomponowanego na bazie Grenache Syrah, jak też delikatnego „Barbaresco” z Piemontu. Wśród propozycji nie mogło zabraknąć także trzyputonowego Tokaja czy znakomitej hiszpańskiej Rioji.     

Qubus Hotel stale poszerza swoją ofertę gastronomiczną. Pod koniec listopada do 14 restauracji sieci wprowadzona została specjalna karta win polskich, która cieszy się wśród Gości coraz większą popularnością.