Już po raz dwudziesty, podczas Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży – tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 21-23 lutego 2014 roku w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

 

Podczas NA STYKU KULTUR 2014 ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje swoją ofertę mieszkańcom Łodzi i województwa łódzkiego. Jak co roku wśród wystawców znaleźć można będzie instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, ośrodki SPA, obiekty turystyczne i noclegowe, a także bogatą ofertę agroturystyki i turystyki wiejskiej. Łódzkie biura podróży i touroperatorzy przedstawią szeroką ofertę wyjazdów zagranicznych, także tych z wylotami z łódzkiego lotniska. Bogactwo targowych ofert sprawi, że każdy znajdzie na targach coś dla siebie, bez względu na to czy lubi się wspinać, jeździć na rowerze, czy drzemać na leżaku, czy chce podreperować zdrowie w ośrodku rehabilitacyjnym lub sanatorium, czy też woli zwiedzać ciekawe miejsca bliżej lub dalej od domu. Będą oferty dla tych, którzy mogą poświęcić na wypoczynek wiele tygodni i dla tych, którzy mogą się wyrwać za miasto na kilka dni lub na weekend.

Regionem partnerskim tegorocznej edycji NA STYKU KULTUR jest WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE, a motywem przewodnim wydarzenia jest zyskująca na popularności turystyka konna. Szczególnej uwadze polecamy prezentację „Dobre praktyki w turystyce konnej”. Będzie to okazja do zapoznania się z ośrodkami jeździeckimi, stadninami prezentującymi swoją ofertę pod hasłem „KOŃSKA DAWKA PRZYGODY”, a tym samym reklamującymi najdłuższy szlak konny w Europie, który przebiega przez nasze województwo.

Na stoiskach wystawców, oprócz ciekawych ofert będą odbywały się liczne konkursy i degustacje regionalnych smakołyków z  wielu regionów Polski. Organizatorzy zapraszają do udziału w bogatym programie towarzyszącym w którym nie zabraknie spotkań z podróżnikami, wycieczek po najbardziej atrakcyjnych miejscach Łodzi, wystaw fotograficznych, występów folklorystycznych czy promocji i rabatów na stoiskach.

 

Najmłodszych podróżników zapraszamy do Strefy Dziecka, gdzie przygotowaliśmy wiele atrakcji takich jak konkursy, zabawy, gry planszowe, malowanie buziek oraz animacje.

Zwiedzających zapraszamy do zakupu biletów wstępu na Targi on-line w promocyjnej cenie 8 zł.

 

Na Targi NA STYKU KULTUR zapraszamy:

21 lutego 2014   10:00 – 17:00

22 lutego 2014   10:00 – 18:00

23 lutego 2014  10:00 – 16:00

 

Ceny biletów:

  • bilet normalny jednorazowy – 12.00 PLN
  • bilet normalny jednorazowy przy zakupie on-line poprzez stronę www.nastykukultur.pl – 8.00 PLN
  • bilet rodzinny jednorazowy (2+1, 2+2) przy zakupie on-line – 20.00 PLN
  • bilet rodzinny jednorazowy (2+1, 2+2) – 28.00 PLN
  • dzieci do lat 10 – 0.00 PLN

 

www.nastykukultur.pl