Bilety z upustem dostępne tylko przez 3 dni!

Warszawa, 20 lutego 2014 r. – Dzięki kolejnej, specjalnej ofercie Air France, entuzjaści dalekich i egzotycznych, podróży, mogą wyruszyć do Pekinu i Johannesburga lub odwiedzić Madagaskar. Jednak trzeba się spieszyć! Obniżone ceny przelotów lotniczych obowiązują tylko przez 3 dni –  do 22 lutego br., a podróż należy zaplanować do 19 czerwca br.

 

W najnowszej ofercie Air France, stolicę Chin można odwiedzić już za 1919 PLN. Pekin i jego okolice, mają turystom wiele do zaoferowania. Miasto zachwyca zabytkami, urzeka odmiennością kulturową i bajkowym krajobrazem. Jednym z głównych symboli Pekinu jest Świątynia Nieba, miejsce modlitwy o pomyślne zbiory w okresie panowania dynastii Ming i Qing. Godne polecenia jest także tzw. Zakazane Miasto, będące od XV wieku siedzibą kolejnych władców Chin, które stanowi największy zespół pałacowy na świecie. Z kolei położony pod Pekinem kompleks zwany Ogrodami Naturalnej Harmonii, od 1998 znajduje się na Liście UNESCO jako unikatowy przykład chińskiej sztuki projektowania terenów zielonych. Na blisko trzech kilometrach kwadratowych znajduje się sztuczne jezioro Kunming oraz Wzgórze Długowieczności. W odległości około 70 kilometrów od Pekinu położone jest pasmo wzgórz Badaling, wydłuż którego przebiega jeden z najlepiej zachowanych odcinków Wielkiego Muru Chińskiego.  

Do Johannesburga możnapolecieć już za 1999 PLN. Jest to czwarte największe miasto na kontynencie afrykańskim (po Kairze, Lagos i Kinszasa), uznawane także za światową stolicę złota. W swoim bliskim otoczeniu kryje ono niezliczoną liczbę atrakcji (np. Park Lwów, Sanktuarium Słoni, Wioska Lesedi czy Kolebka Ludzkości). Podobnie, jak Wyspa Cudów, jak niektórzy nazywają Madagaskar ze stolicą w Antananarywa. Ta egzotyczna kraina jest dostępna w promocji Air France w cenie 3149 PLN. Warto wiedzieć, że w rezerwacie Peyreras, można zobaczyć występujące wyłącznie naMadagaskarze kameleony oraz inne endemiczne gady i płazy.

 

Air France po raz kolejny pokazuje potęgę swojej siatki połączeń i różnorodność kierunków do wyboru. Następne 3-dniowe okazje za miesiąc.

Promocyjne bilety lotnicze Air France rezerwować można na stronie www.airfrance.pl pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.