– do wygrania przelot oraz 2 dniowy pobyt w Wilnie!
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o Litwie. Do wygrania pobyt dla dwóch osób w pięciogwiazdkowym hotelu Kempinski Cathedral Square w Wilnie z przelotem w klasie biznes z Warszawy do Wilna.

Wiele ciekawych informacji o Litwie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.lithuania.travel/. Regulamin oraz pytania konkursowe znajdują się poniżej:

Konkurs wiedzy o Litwie

Do wygrania weekendowy pobyt dla dwóch osób w pięciogwiazdkowym hotelu Kempinski Cathedral Square w Wilnie  z przelotem w klasie biznes z Warszawy do Wilna.

PYTANIA KONKURSOWE

    Co  jest herbem Litwy?
    Jak się nazywa obowiązująca od 1 stycznia 2015  waluta Litwy?
    Z jakimi krajami graniczy Litwa?
    Podaj nazwy przynajmniej 3 tradycyjnych potraw litewskich.
    Do jakiej grupy językowej należy język litewski?
    Podaj przynajmniej 3 litewskie obiekty znajdujące się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
    Podaj nazwę miejsca, gdzie na Litwie można jeździć na nartach przez cały rok
    Podaj bezpośrednie połączenia samolotowe z Polski na Litwę oraz czas przelotu.
    Wymień przynajmniej 2 uzdrowiska litewskie.
    Gdzie na Litwie znajdziemy Karaimów?

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Biuro Promocji Turystyki Litwy w Polsce

2. Konkurs trwa od 23 marca do 23 kwietnia 2015. W tym okresie należy wysłać na adres lithuania.poland@aviareps.comprawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe, a także opublikować na stronie „Litwa serdecznie zaprasza” na Facebooku relacje z pobytu na Litwie (minimum 200 znaków plus 2 zdjęcia)

3. Zwycięzcę wyłoni Biuro Promocji Turystyki Litwy w Polsce spośród autorów najciekawszych relacji, którzy prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a ponadto polubią strone „Litwa serdecznie zaprasza” na Facebooku

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na polskiej wersji oficjalnego portalu turystycznego Litwy http://www.lithuania.travel/ oraz na stronie „Litwa serdecznie zaprasza” na Facebooku w dniu 27 kwietnia.
5. Główną nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w pieciogwiazdkowym hotelu Kempinski Cathedral Square w Wilnie  z przelotem w klasie biznes z Warszawy do Wilna. Ponadto wsród uczestników konkursu rozlosowanych zostanie 10 nagród voucherów do restauracji Mendininkai w Wilnie o wartości 300 litów każda.

6. Zwycięzca konkursu jest zobowiązany do samodzielnego zapłacenia wszystkich należnych podatków.
7. Zwycięzca konkursu jest zobowiązany do publikowania do 30 maja zdjęć oraz pisemnych relacji z wyjazdu na oficjalnym polskojęzycznym profilu turystycznym Litwy w portalu Facebook na stronie „Litwa serdecznie zaprasza”. Minimalna liczba opublikowanych zdjęć z wyjazdu to pięć, w tym jedno z hotelu, minimalna ilość wpisów – także pięć. Wykonane zdjęcia i wpisy zwycięzca zamieszcza nieodpłatnie.
8. Nadesłanie odpowiedzi na podany adres e-mail oznacza akceptację regulaminu konkursu.