Największy na świecie portal podróżniczy, TripAdvisor, ogłosił przyznanie nagród w nowej kategorii dla linii lotniczych – „10 Najlepszych  Linii Lotniczych Azji i Pacyfiku” oraz „Najlepsza Linia Tajwanu”. W obu kategoriach doceniono EVA Air, której przyznano tutuł najlepszej linii na Tajwanie. Mająca siedzibę na Tajwanie EVA Air, oprócz utrzymywania połączeń z większością dużych miast w Azji, lata również do Europy, Oceanii i Ameryki Płn. (Chicago, Houston, Los Angeles, Nowy Jork, Seattle, Toronto i Vancouver). Więcej informacji o Eva Air można znaleźć na stronie www.evaair.com

 

TripAdvisor docenił 50 linii z pięciu regionów: Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Azji i Pacyfiku. W ocenie brały udział zarówno linie duże jak i regionalne oraz tanie. Eva zdobyła miejsce wśród nagrodzonych jako jedyna linia z Tajwanu i wyróżniająca się w rejonie Azji i Pacyfiku.

 

Eva Air z dumą ogłasza wyniki rankingu przeprowadzonego przez TripAdvisor. Wysokie oceny powinny wpłynąć na decyzję podróżnych co do wyboru przewoźnika. Linia inwestuje miliardy dolarów w nową flotę oraz poprawę usług, zaś otrzymane nagrody odzwierciedlają komfort podróży i wysoką wartość usług oferowanych pasażerom.

 

EVA Air w ocenach AirlineRatings.com została sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce wielokrotnie; w 2014, 2015, 2016 oraz ostatnio w 2017.  Linia EVA Air utrzymuje wysokie standardy obsługi i komfortu podróży.  SKYTRAX przyznał linii 5 gwiazdek, wyróżnienie jakie otzrymało zaledwie dziewięć linii na świecie. Również SKYTRAX oraz Travel + Leisure umieściło EVA Air w gronie 10 Najlepszch Linii Lotniczych na Świecie. Business Traveller Magazine przyznał Evie dwa złote medale w doroczym konkursie „Cellars in the Sky” – jeden za najlepsze wina serwowane w klasie biznes, drugi za najlepsze wino musujące podawane również w klasie biznes.

 

Będąc członkiem Star Alliance EVA Air rozszerza swoją siatkę połączeń do prawie 1330 punktów w 192 krajach. EVA Air ma podpisaną umowę o połączeniach code-share z Air Canada, Air China, All Nippon Airways, Asiana Airlines, Avianca, Bangkok Airways, Hainan Airlines, Hongkong Airlines, Air India, Shandong Air, Shenzhen Airlines, Singapore Air, Thai Airways, Turkish Airlines i United Airlines.