Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza w Europie, dziś (20 lutego) zachęca klientów aby nie przegapić oferty dnia:

Lot z Gdańska do Warszawy w jedną stronę w kwietniu i maju za tylko 39 zł

Oferta dnia z Ryanair 39 zł zawiera wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz miejsca premium, mogą zarezerwować lot, odprawić się online i polecieć za reklamowaną cenę w wysokości 39 zł.
 
Te tanie bilety muszą być zarezerwowane na stronie internetowej Ryanair.com do poniedziałku, 24 lutego przed północą (00:00).

Katarzyna Gaborec z Ryaniar powiedziała:

“Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych na ponad 1600 połączeniach, łącząc 186 wspaniałych destynacji. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów, najmniejszą ilość odwołanych lotów, najmniejszą liczbę zgubionych bagaży oraz najlepszą obsługę klienta w Europie.
 
Klienci mogą polecieć z Gdańska do Warszawy Modlin już za 39 zł w kwietniu i maju dzięki ofercie dnia z Ryanair. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w poniedziałek (24 lutego). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com.”