Nowy, wspaniały, niskobudżetowy sposób na podróże międzymiastowe w Nowej Zelandii

Auckland, 30 października 2014 – ManaBus.com z dumą ogłasza start nowej, niezwykle atrakcyjnej cenowo sieci szybkich, przyjaznych i przystępnych cenowo ekspresowych połączeń autokarowych dającej podróżującym po Nowej Zelandii dostęp do usług o stale wysokiej jakości w niezwykle niskich cenach.
Flota nowych bogato wyposażonych piętrowych autokarów ManaBus.com zaprojektowanych i zbudowanych w Nowej Zelandii zapewni pasażerom regularne, wygodne i niezawodne połączenia między ośmioma miastami w obrębie Wyspy Północnej, w tym Auckland, Manukau, Hamilton, Rotorua, Taupo, Tauranga, Wellington i Whangarei.
Bilety na nowe połączenia ManaBus.com można rezerwować już teraz online pod adresem www.manabus.com.  Ceny zaczynają się od $1 plus $1 opłaty za rezerwację.  Nie ma żadnych ukrytych kosztów czy opłat dodatkowych, cena obejmuje przewóz bagażu, bezpłatne wi-fi, gniazdko elektryczne przy siedzeniu oraz bezpłatny poczęstunek na wybranych trasac.

Geoff Norman, Dyrektor Generalny ManaBus.com powiedział: „Jesteśmy podekscytowani mogąc rozpocząć działalność ManaBus.com na terenie Nowej Zelandii.”
Dodał: „Jesteśmy przekonani, że klienci pokochają ManaBus.com za połączenia z centrum miasta do centrum miasta jak również za zestawienie rewelacyjnego poziomu obsługi klienta, wysokiej jakości luksusowych autokarów i niezawodnych, stabilnych przewozów oferowanych w zaskakująco niskich cenach.”
ManaBus.com jest najnowszym elementem odnoszącej sukcesy i dynamicznie rozwijającej się grupy obejmującej przewoźników świadczących ekspresowe połączenia autokarowe kontrolowanej przez przedsiębiorcę transportowego, Sir Briana Soutera. Marka jest kolejnym elementem grupy transportowej Souter Holdings, w skład której wchodzą PolskiBus.com oraz OnniBus.com.
Sir Brian stwierdził: „Jesteśmy zachwyceni mogąc dodać ManaBus.com do naszej grupy spółek przewozowych na rynku nowozelandzkim i globalnym. Sądzimy, że Nowa Zelandia jest krajem fantastycznych możliwości, gdzie warto prowadzić działalność i inwestować. Widzimy olbrzymi potencjał i możliwość rozwoju na rynku autokarowych przewozów międzymiastowych poprzez zaoferowanie pasażerom atrakcyjnych cen, wysokiej jakości i skupienia na potrzebach klienta w ramach usług przewozów pasażerskich.”
Dodał również: “Nasze doświadczenie pochodzące z wielu lat sukcesów na rynku brytyjskim, północnoamerykańskim, polskim i fińskim pokazało, że istnieje duży popyt na szybkie, nowoczesne i innowacyjne międzymiastowe ekspresowe przewozy autokarowe. Mocno wierzymy, że wprowadzenie nowych produktów i usług i zaoferowanie konsumentom większych możliwości wyboru w przystępnej cenie pozwoli na wzrost znaczenia transportu zbiorowego i zachęci do odejścia od podróżowania pojazdami prywatnymi.”
ManaBus.com rozpocznie swoją działalność 30 października 2014. Pierwsze autokary wyruszą na trasy 21 listopada 2014. Pełny rozkład jazdy dostępny jest pod adresem www.manabus.com. Strona internetowa oferuje również wyszukiwarkę tanich połączeń i możliwość zakupu biletów. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji aby skorzystać z najkorzystniejszych cen.

 

O ManaBus.com
ManaBus.com jest operatorem autokarowym oferującym tanie, przyjazne i tanie ekspresowe przewozy międzymiastowe  w rewelacyjnych cenach. Nowa flota wysokiej jakości luksusowych autokarów zbudowanych na zamówienie firmy w Nowej Zelandii obsługiwać będzie połączenia w obrębie nowej siatki wygodnych i niezawodnych tras ekspresowych

 

ManaBus.com.
Każdy spośród luksusowych autokarów ManaBus.com jest fabrycznie nowym pojazdem, zaprojektowanym i zbudowanym w Nowej Zelandii, wyposażonym w klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i porty ładowania USB przy siedzeniach, wygodne odchylane czerwone skórzane fotele oraz toalety. Autokary ManaBus.com są również dostępne dla pasażerów z ograniczoną mobilnością oraz umożliwiają przewóz pasażerów korzystających z wózków inwalidzkich, którzy powinni rezerwować przejazdy bezpośrednio przez centrum obsługi klienta ManaBus.com.
ManaBus.com początkowo obsługiwać będzie osiem miast w obrębie Wyspy Północnej, w tym:
•    Auckland;
•    Manukau;
•    Hamilton;
•    Rotorua;
•    Tauranga;
•    Taupo;
•    Wellington; oraz,
•    Whangerei.
Rewelacyjne ceny przejazdów zaczynają się od $1 plus $1 opłaty za rezerwację.  Rezerwacja biletów możliwa jest online, pod adresem www.manabus.com.
Więcej informacji dostępnych pod adresem www.manabus.com lub w mediach społecznościowych w ramach naszych kanałów na www.facebook.com/pages/ManaBuscom/671055286304656

 

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 9 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.