Między 28 a 31 stycznia w Stambule odbędzie się 20. edycja targów turystycznych EMITT. To wydarzenie jest otwarte zarówno dla profesjonalistów tej branży, jak i zwiedzających.


Czołowe targi turystyczne w Europie

EMITT to obecnie jedne z 6 największych targów turystycznych w Europie, a wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych.W 2015 roku w targach wzięło udział 4.550 wystawców z 71 krajów, którzy niemal całkowicie wypełnili przestrzeń wystawową TÜYAP. Przyciągnęły one ponad 64.000 profesjonalistów z branży turystycznej i 77.000 tysięcy odwiedzających.


Wydarzenie dla każdego

Pierwsze dwa dni targów EMITT zadedykowano specjalistom z branży turystycznej, natomiast kolejne dwa otwierają się na szerszą publiczność. To nie tylko świetna platforma biznesowa dla profesjonalistów, ale także ciekawe wydarzenie dla fanatyków turystyki. To właśnie dla tych drugich, przygotowane zostaną specjalne wystawy, na których będzie można podziwiać piękno wybranych regionów Morza Śródziemnego. W ramach targów organizowane będą także różnorodne warsztaty, wystąpienia oraz atrakcje, które przybliżą odwiedzającym uroki tej części świata.

Zapraszamy!