Międzynarodowe Targi w Izmirze to pierwsze targi w historii Turcji − pierwszy raz zostały zorganizowane 85 lat temu. Slogan tegorocznej edycji targów to „INNOWACJA – ENERGIA”

 

Historia targów

 

Targi w Izmirze to najstarsza i uznana za najbardziej wzorcową impreza sektora targowo − wystawienniczego w Turcji. Targom towarzyszą różnego rodzaju konferencje tematyczne, seminaria i inne wydarzenia o charakterze promocyjnym. Do uczestnictwa w targach szczególnie zapraszane są firmy sektora kosmetycznego, farmaceutycznego (w tym producentów para-farmaceutyków i produktów zielarskich), spożywczego (wyroby cukiernicze, czekoladowe, itp.), branży meblarskiej i dekoracji wnętrz, producentów sprzętu, urządzeń czy wyposażenia medycznego.

 

Na 2 ha targowej powierzchni wystawienniczej swoje produkty prezentuje ok. 1000 wystawców, a podziwia je ok. 1,3 mln odwiedzających z całego świata. Z uwagi na zakres i rangę imprezy, Międzynarodowe Targi w Izmirze są doskonałą okazją do nawiązania lub pogłębienia współpracy gospodarczej, zwiększenia wymiany handlowej i usługowej pomiędzy międzynarodowymi firmami.

 

Dodatkowe atrakcje

 

Podczas targów nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w koncertach, warsztatach artystycznych, przedstawieniach teatralnych. Dodatkowo dla odwiedzających otwarta będzie m.in. wystawa „Interstellar Space”, dzięki której będą się mogli udać w wirtualną podróż do gwiazd, czy nowoczesna instalacja CERN, która dzięki nowoczesnej technologii przeniesie uczestników w sam środek historii sztuki. To wszystko będzie można zobaczyć już 18 – 27 sierpnia podczas Międzynarodowych Targów w Izmirze.

 

Źródło: http://ief.izfas.com.tr/home