Wykorzystaj potencjał EMEC 2015 w Krakowie!

Już 4 lipca w niedawno otwartym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się trzecie w tym roku spotkanie MPI Poland Club.

Tematem spotkania jest nawiązywanie, utrzymywanie i praktyczne wykorzystywanie relacji w działaniach biznesowych. Już za kilka miesięcy odbędzie się w Krakowie międzynarodowa konferencja EMEC2015, która jest platformą edukacji dla branży spotkań i wydarzeń. To wydarzenie przyciąga rocznie niemalże 400 uczestników przede wszystkim organizatorów wydarzeń, dostawców usług związanych z eventami i spotkaniami a także, głównie z Europy. Będzie to także niepowtarzalna do pozyskania dla Polski i dla nas samych kontaktów biznesowych.
Warsztaty poprowadzi doświadczony psycholog i trener biznesu – Aleksandra Rzeźniczek

Na zakończenie spotkania zostanie przeprowadzony  panel dyskusyjny dotyczący konferencji EMEC 2015, która odbędzie się w Krakowie na początku lutego przyszłego roku. Będziemy chcieli wspólnie podyskutować o tym jak najlepiej wykorzystać potencjał tego rodzaju imprezy dla rozwoju biznesu. Więcej informacji i rejestracja na stronie MPI Poland http://www.mpiweb.pl/list4/miejsce-relacji-w-biznesie.html