W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż kolejnej oferty na zimę 2017/18, tym razem zawierającej imprezy narciarskie, sylwestrowe, propozycje rodzinne oraz na ferie zimowe. W przedsprzedaży na klientów czekają bardzo atrakcyjne rabaty, nawet do 40%

 

W ofercie narciarskiej touroperatora znaleźć można znane już z poprzednich edycji: Włochy ( Val di Sole i Tonale, Val di Fiemme/Fassa oraz Sestriere) a także Andorę. Nową propozycją jest Gudauri, będące największym ośrodkiem narciarskim w Gruzji w którym panują idealne warunki nie tylko dla narciarzy. Chętnie zaglądają tutaj również wielbiciele snowboardu i innych nieco bardziej ekstremalnych sportów. Turystów, którzy sami organizują sobie wyjazd na narty ucieszy możliwość wykupienia samego przelotu do Włoch, do Werony w cenie już od 999 złotych w dwie strony.

 

Rainbow kusi również różnorodną ofertą wyjazdów sylwestrowych. Spośród 34 propozycji 15 realizowanych jest autokarem, a 19 samolotem. Nie mogło i tym razem zabraknąć nowości, wśród których znalazły się między innymi: Mińsk, Odessa, Moskwa w połączeniu z Petersburgiem, Baku, czyli perła Azerbejdżanu, Kijów, Neapol oraz Sycylia.

 

Na małe i duże dzieci czeka spotkanie ze Św. Mikołajem w Rovaniemi (Laponia), a podczas ferii zimowych ski safari w austriackiej Dolinie Zillertal.

 

W ramach przedsprzedaży Klienci Rainbow mogą liczyć między innymi na rabaty do 40%. Posiadacze Karty Stałego Klienta otrzymują dodatkowo 2% rabatu.

 

Ofertę narciarską można znaleźć:

 

http://r.pl/narty-2018

 

Ofertę sylwestrową można znaleźć:

 

http://r.pl/sylwester-2017