Firma Incentive Planet to portal, internetowe  narzędzie do samodzielnego planowania wyjazdu grupowego, incentive oraz konferencji  wraz  z  kalkulacją  budżetu na ten wyjazd.

Po blisko 3 latach istnienia portalu na rynku polskim i organizowania wyjazdów dla polskich grup, przyszedł czas na pokazanie naszego kraju obcokrajowcom czyli organizowanie przyjazdów do Polski za pośrednictwem Portalu.
Zarząd Incentive Planet podjął decyzję o otwarciu filii  w Wielkiej Brytanii, skąd będą obsługiwane grupy z angielskich firm. Celem jest przyjazd motywacyjny, wycieczkowy, naukowy i konferencyjny do Polski.  Obecnie trwają prace nad budową struktury filii w Wielkiej Brytanii. Pierwsza grupa motywacyjna z Wlk. Brytanii powinna odwiedzić Polskę  za pośrednictwem portalu już w czerwcu.
„Najważniejsze w tym momencie dla naszej firmy jest dobra oferta atrakcji i noclegów w Polsce. Prowadzimy rozmowy nie tylko z sieciami hotelowymi, ale także z restauracjami, muzeami, teatrami, centrami konferencyjnymi. W obecnej sytuacji geopolitycznej klient Brytyjski żyje po sąsiedzku z Polakami. Stąd nasza oferta musi być  tak ułożona, aby mógł dzięki niej poznać lepiej kraj swojego sąsiada. I nasz portal ma  nadzieję sprostać temu wyzwaniu” – powiedziała Elżbieta Atkinson, Dyrektor Zarządzająca Incentive Planet.

Więcej na www.incentiveplanet.pl