• Od 13 lutego PolskiBus.com rozpoczął sprzedaż biletów na wiosenne miesiące
  • Już teraz zarezerwuj bilet na podróż w terminie od 1 kwietnia do 23 czerwca
  • Zaplanuj podróż z PolskiBus.com na Święta Wielkanocne i majówkę
  • PolskiBus.com oferuje 16 linii łączących 20 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji
  • Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.polskibus.com w cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację

 

13 lutego PolskiBus.com otworzył kalendarz oraz udostępnił nową pulę biletów. Pasażerowie już teraz mogą zakupić bilety na podróż w terminie od 1 kwietnia do 23 czerwca. Bilety w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację dostępne są już na stronie internetowej www.polskibus.com. Otwarcie kalendarza PolskiBus.com to doskonały moment, aby już teraz zaplanować rodzinne Święta Wielkanocne bądź majówkowy wyjazd z przyjaciółmi.

 

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com mówi: Wiosna to czas, kiedy częściej podróżujemy. Dlatego mamy nadzieję, że udostępnienie nowej puli biletów w atrakcyjnych cenach zachęci naszych klientów do wspólnych wyjazdów z PolskiBus.com. Naszym pasażerom oferujemy obecnie możliwość podróży aż do 20 polskich miast i 5 europejskich lokalizacji. Otwarcie kalendarza to świetna okazja, by zaplanować wizytę w jednym z nich.

Podróż można zaplanować już teraz, korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki na stronie www.polskibus.com. Bilety dostępne są również w stacjonarnych punktach sprzedaży. Pasażerowie, którzy dokonają rezerwacji z wyprzedzeniem mają pewność komfortowej podróży oraz atrakcyjniejszej ceny biletu.

Nowoczesne autokarów PolskiBus.com wyposażone są w wygodne skórzane fotele, klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Dzięki tym udogodnieniom podróż z pewnością upłynie w przyjemnej atmosferze.