•    20 maja PolskiBus.com rozpoczyna sprzedaż biletów na wrzesień
•    Już teraz zarezerwuj bilet na podróż z PolskiBus.com w okresie od 5 do 30 września
•    Bilety można rezerwować na stronie internetowej www.polskibus.com w cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację

Na miejsca, gotowi, start! Polowanie na wrześniowe podróże od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację czas zacząć! Dzisiejsze udostępnienie nowych terminów to wyjątkowa gratka dla wszystkich miłośników podróży. Otwarcie kalendarza to doskonały moment, aby zastanowić się w jakim kierunku chcemy zaplanować nasze wrześniowe wyjazdy. Nowa pula biletów jest dostępna od dziś, tj. 20 maja i umożliwia wszystkim pasażerom rezerwację biletów w terminie od 5 do 30 września. Bilety w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej są dostępne już na stronie internetowej www.polskibus.com.
„Dziś otwieramy nowy kalendarz na wrzesień. Jest to doskonała okazja, aby już teraz zarezerwować bilety na podróże w bardzo atrakcyjnej cenie. Zdajemy sobie sprawę, że na ten moment wyczekują wszyscy miłośnicy komfortowego podróżowania naszymi wspaniałymi, czerwonymi autokarami. To odpowiedni moment, aby zaplanować weekendowy wyjazd ze znajomymi do jednego z 20 atrakcyjnych miast i 5 europejskich lokalizacji. Wrzesień to także czas powrotów do szkoły i na uczelnie, dlatego uczniowie oraz studenci już teraz mogą skorzystać z okazji i zarezerwować bilety w bardzo korzystnej cenie” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.
Bilety już teraz można zarezerwować na okres od 5 do 30 września korzystając z prostej w obsłudze wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Na pokładach wszystkich nowoczesnych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele pod którymi znajdują się gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Zarezerwuj bilety już dziś i ciesz się wygodnym podróżami do 20 polskich i 5 europejskich lokalizacji z PolskiBus.com.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.
PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 6 000 000 pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.
Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.
Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/polskibus.