INTERFERIE S.A. uruchomiła nowy serwis internetowy dla Klientów. Witryna www.interferie.pl ma odświeżoną szatę graficzną, nową architekturę informacji, bardziej przejrzystą prezentację ofert i treści oraz swobodny dostęp z różnych urządzeń mobilnych. Nową szatę zyskał także serwis korporacyjny Spółki podłączony do nowej witryny.

Lekka wizualna warstwa strony, opierająca się na kolorach niebieskim i błękitnym, wzmacnia przekaz kierowany do Klientów poszukujących ofert związanych z relaksem i wypoczynkiem. Intuicyjna nowa architektura witryny pozwala na łatwe i szybkie znalezienie najbardziej interesującej i atrakcyjnej oferty. Na stronie znalazła się wyszukiwarka ofert z rezerwacją pobytu online, szeroka prezentacja wszystkich hoteli i obiektów znajdujących się w zasobach INTERFERIE S.A. oraz tematyczne zakładki przedstawiające aktualne pakiety i oferty z podziałem na propozycje dotyczące spa, rehabilitacji, wypoczynku nad morzem i w górach oraz propozycji związanych z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.
INTERFERIE S.A.  to jedna z największych  w kraju spółek branży turystycznej oferującej atrakcyjny wypoczynek w górach i nad morzem. Projekt nowego serwisu internetowego miał na celu nie tylko odświeżenie wizerunku firmy, ale przede wszystkim jeszcze lepszą niż do tej pory komunikację z Gośćmi, którzy mogą teraz szybko i wygodnie znaleźć dla siebie najlepszą propozycję udanego pobytu w jednym z obiektów Spółki. Polski rynek usług hotelowych dynamicznie się zmienia, dlatego INTERFERIE S.A. wspiera tradycyjne formy komunikacji tak aby nie tylko utrzymać obecną strukturę Klientów, ale i zapewnić sobie zwiększony popyt na usługi w dłuższym okresie czasu. Wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom, firma świadczy usługi na coraz wyższym poziomie. Nowa strona INTERFERIE S.A. wpisuje się w realizację strategicznych celów Spółki, która w najbliższych latach chce stać się jednym z wiodących liderów w świadczeniu usług turystycznych w Polsce.  

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie to największa na Dolnym Śląsku spółka branży turystycznej. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się łącznie 1.680 miejsc noclegowych w hotelach i obiektach wypoczynkowych nad morzem i w Sudetach. Hotele w górach specjalizują się w ofercie łączącej sport, aktywny wypoczynek i rodzinną turystykę. Obiekty nadmorskie to przede wszystkim bogata oferta SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz wypoczynku sanatoryjno-rehabilitacyjnego. Do Grupy należy również biuro turystyczne, które pośredniczy w sprzedaży oferty wypoczynkowej w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich 20 lat ośrodki i hotele INTERFERIE S.A. przyjęły ponad 7 milionów gości. INTERFERIE S.A. promują aktywny wypoczynek łączący relaks z profilaktyką zdrowia.