“Trentino Ski Sunrise” jest nowym, promowanym przez Biuro Informacji Turystycznej Trentino projektem mającym na celu zaoferowanie turystom nowej, jakże ciekawej oferty. Wschód słońca, powiew mroźnego świeżego powietrza i pyszne śniadanie – podoba Wam się?

W każdą sobotę od 11 stycznia do 22 marca 2014 będą mieli Państwo okazję wyjechać w góry wcześniej niż regularnie ruszają wyciągi, zasiąść w przytulnej górskiej chacie i rozpocząć dzień od delektowania się lokalnymi specjałami. Skąd zrodził się taki pomysł? Z chęci promowania miejscowych produktów i „zarażenia” turystów pysznymi, wytwarzanymi na miejscu specjałami. W ramach porannego menu skosztują Państwo doskonałego chleba, niepasteryzowanego mleka, naturalnych jogurtów, miodu, najwyższej jakości wędlin, serów, ekologicznych jajek, jabłek i innych, typowych dla region potraw.

Po śniadaniu, w towarzystwie przewodnika lub bez zjadą Państwo po „dziewiczym” śniegu i zakosztują przyjemności jazdy po doskonale przygotowanych i pustych trasach.

W projekcie udział biorą ośrodki Val di Fiemme, Val di Fassa, San Martino-Passo Rolle-Primiero-Vanoi, Val di Sole, Madonna di Campiglio-Pinzolo – Val Rendena, Trento – Monte Bondone – Valle dei Laghi, Rovereto – Brentonico – Vallagarina, Folgaria – Lavarone – Luserna, Val di Non, Paganella Dolomites i Valsugana – Lagorai.

Jeżeli mają Państwo ochotę wcześnie wstać, zobaczyć wschód słońca, zjeść wyborne śniadanie i zjechać „sztruksową” trasą, w celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z biurami informacji turystycznej w następujących regionach / miejscowościach:

Val di Fiemme – info@visitfiemme.it

Val di Fassa – info@fassa.com

San Martino-Passo Rolle-Primiero-Vanoi – booking@sanmartino.com

Val di Sole – Biura Informacji Turystycznej:

Madonna di Campiglio-Pinzolo – Val Rendena – info@campigliodolomiti.it

Trento – Monte Bondone – Valle dei Laghi – informazioni@apt.trento.it

Folgaria – Lavarone – Luserna – info@folgarialavaroneluserna.it

Val di Non – info@visitvaldinon.it

Paganella Dolomites – info@paganella.net

Valsugana – Lagorai – info@visitvalsugana.it