Samsung wraz z ambasadorami z Samsung GALAXY Team zabierze grono użytkowników swoich smartfonów na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014.

„Jak będziesz dopingować polskich Olimpijczyków?” – zakup smartfonu Samsung oraz pomysłowa odpowiedź na to pytanie pozwolą zrealizować marzenia o obejrzeniu XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 na żywo. W ramach promocji trwającej do 31 grudnia 2013 roku, Partner XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014, firma Samsung zabierze laureatów na ekscytujący kilkudniowy wyjazd, by obserwować zmagania najlepszych sportowców na świecie. Konkurs promuje znakomity skoczek narciarski Piotr Żyła – członek Samsung GALAXY Team.

Promocja, skierowana jest do osób, które między 18 listopada a 31 grudnia kupią dowolny smartfon Samsung, a następnie zgłoszą swój udział poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.wyskoczdosoczi.samsung.pl. Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest dołączenie do niego dowodunabycia smartfonu oraz odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Jak będziesz dopingował polskich Olimpijczyków?”.

Co tydzień będzie można wygrać nagrodę główną w postaci dwuosobowych wycieczek na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014. Poza emocjami związanymi ze zmaganiami sportowców, grono szczęśliwców będzie miało także okazję przejechać się samochodem terenowym po górach Kanionu rzeki Psakho na Kaukazie oraz wybrać się na wycieczkę po podziemnym labiryncie Jaskiń Woroncowa. Dodatkowo w wybranych sieciach sprzedaży do wygrania jest wiele cennych nagród takich jak polary, czapki czy puchowe kamizelki z logo XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014!