Tanie połączenia do Izraela ze stolicy
dostępne w atrakcyjnych cenach

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, 23 listopada 2013 r. zainaugurował loty z Warszawy do Tel Awiwu (Izrael). W ramach uroczystego uruchomienia międzynarodowych połączeń, Ambasador Izraela w Polsce, Zvi Rav-Ner otrzymał od linii symboliczny model samolotu Wizz Air.

Uruchamiając loty pomiędzy Warszawą a Tel Awiwem, Wizz Air inauguruje regularne połączenia ze stolicy Polski na Bliski Wschód. Pierwszy samolot operujący na tej trasie, wystartował z warszawskiego Lotniska Chopina w sobotę, 23 listopada ze 160 pasażerami na pokładzie. Połączenie z Warszawy do Tel Awiwu będzie odbywać się dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty. Podczas uroczystego spotkania inaugurującego regularne loty, Ambasador Izraela w Polsce, Zvi Rav-Ner, otrzymał od przedstawicielki Wizz Air, symboliczny model samolotu.

INFORMACJE O POŁĄCZENIACH:

Dni lotów**

Godzina wylotu

Ceny od

Wtorek, Sobota

15:30

199 złotych*

 

 

 

Bilety na loty z Warszawy do Tel Awiwu są już dostępne na wizzair.com w cenie od 199 złotych (w jedną stronę, wliczając podatek).

„Długo czekaliśmy na realizację marzeń o polityce otwartego nieba i jestem niezmiernie szczęśliwy, że starania rządów obydwu krajów doprowadziły do uruchomienia połączeń lotniczych między Polską i Izraelem, teraz także lotów niskokosztowych. Cieszymy się, że w ten sposób możemy promować turystykę w odbydwu krajach, umożliwiając Polakom poznanie Izraela, jak i Izraelijczykom przybycie do Polski i odwiedzenie miejsc związanych z ich bogatą historią i tradycją. Mamy nadzieję, że wiele osób skorzyta z tej możliwości. Gratulujemy firmie Wizz Air uruchomineia nowych połączeń i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.” – powiedział Zvi Rav-Ner, Ambasador Israela w Polsce.

„Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem naszego drugiego połączenia z Polski do Izraela, po wcześniejszej inauguracji lotów z Katowic 29 października. Mamy nadzieję, że z tanich połączeń oferowanych przez Wizz Air korzystać będą zarówno studenci, turyści, jak i osoby podróżujące w sprawach służbowych” powiedział Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

*cena w jedną stronę wliczając podatek

** Loty na trasie Warszawa-Tel Awiw są obsługiwane i sprzedawane we współpracy z Opodo

 

O Wizz Air:

Wizz Air jest największą nisko kosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 45 samolotów typu Airbus A320 latających z 19 baz na ponad 280 trasach łączących 95 lokalizacji w 35 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół 1.700 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez ponad 12 milionów pasażerów w 2012 roku.

*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2013 r. oraz w okresie 6 miesięcy zakończonym 30 września 2013 r. 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państwa jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.

O Wizz Tours

Wizz Tours jest platformą internetową oferującą doskonałej jakości pakiety wakacyjne, łączące loty Wizz Air z ofertą zakwaterowania w ponad 30 000 hoteli.