Podróże kształcą („Reisen bildet”), stare powiedzenie przypisywane poecie Wolfgangowi Goethemu, jest mottem naszego comiesięcznego newslettera kierowanego do menedżerów podróży biznesowych i projektów motywacyjnych w firmach i stowarzyszeniach.

Andora zdobyta!
Trwają przygotowania do Andorra Snow Festival. W końcówce listopada 12-osobowa grupa studyjna organizatorów imprez z Polski dokonała wizji lokalnej w obiektach i na stokach Andory. Wizyta wypadła znakomicie, właśnie rozpoczyna się rejestracja pierwszych grup chętnych do uczestnictwa w tym wyjątkowym narciarskim wydarzeniu. Impreza ma dwa terminy do wyboru: 24.01-31.01.2015 oraz 22.02-1.03.2015 r. Bogaty program atrakcji i cenniki pakietów zamieszczone są na http://www.snowfestival.com.pl A w pierwszych dniach grudnia do Andory poleciała ekipa telewizyjna; na początku stycznia  zobaczymy filmową zapowiedź tej imprezy  w ogólnopolskim paśmie TVP Regionalna.

[Zewnętrzna grafika zostala zablokowana ze względów bezpieczeństwa.]
    

Sprawdź się w Zakopanem
Co zrobić aby zapłacić mniej za Andorę? Wziąć udział w Mistrzostw Polski Branży MICE w narciarstwie alpejskim i snowboardzie w Zakopanem! W dniach 11-13 stycznia 2015 roku spotykamy się  w Hotelu Belvedere. Wszyscy uczestnicy MICE SKI otrzymają cenne materiały, w tym voucher o wartości 1000 złotych do wykorzystania przy organizacji wyjazdu w Pireneje. Program (patrz www.miceski.pl) obejmuje zawody oraz spotkania warsztatowe nt. nowych produktów i usług w branży MICE. Partnerem głównym wydarzenia jest Grupa Trip.
Kontakt: biuro@akademiapodrozy.pl

   

Konferencje i eventy na morzu
A tym, którzy już teraz marzą o ciepłych morzach, polecić można statki wycieczkowe. Te pływające hotele wykorzystać można na szkolenia lub eventy dla firm. Dla osób planujących takie spotkania firmowe przygotowywana jest przyszłoroczna Akademia Organizatorów i Planistów Konferencji. Poświęcona będzie specyfice cruisingu. Czas: maj 2015, miejsce: Sopot. Organizator: Komisja „Polski Cruising” SKKP i Akademia Podróży: biuro@akademiapodrozy.pl
http://www.rejsy.akademiapodrozy.pl