Aż 5 nowych, dodatkowych miast i 6 codziennych kursów!

•    Nowy przystanek w siatce połączeń PolskiBus.com – autokary linii P13 będą zatrzymywały się w Lesznie!
•    Mieszkańcy Leszna będą mieć możliwość podróży aż do 5 nowych miast – Gdańska, Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia oraz Pragi
•    Aż 6 połączeń dziennie realizowanych w ramach linii P13
•    Sprzedaż biletów rozpoczyna się już od dziś, 26 lutego, a pierwsze kursy będą realizowane od 2 marca  
•    Zapraszamy do rezerwowania biletów na stronie: www.polskibus.com 

PolskiBus.com z przyjemnością informuje, iż już od 2 marca br. autokary linii P13 będą zatrzymywały się na nowym przystanku w Lesznie. Dla mieszkańców tego miasta oznacza to możliwość planowania podróży do aż 5 wspaniałych miast – Gdańska, Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia oraz Pragi. Do wyboru jest aż 6 kursów dziennie. Bilety można rezerwować od dziś, 26 lutego na kursy realizowane od 2 marca. Już teraz wejdź na stronę www.polskibus.com i wybierz interesujący kierunek!

„Od samego początku nieustannie dążymy do udoskonalania i regularnego poszerzania naszej oferty. Momenty, gdy włączamy kolejne miasto do siatki połączeń PolskiBus.com są dla nas niezwykle ważne i przyjemne. Regularnie otrzymywaliśmy bardzo dużą liczbę sygnałów i próśb od mieszkańców Leszna, w związku z czym postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom włączając to wyjątkowe miasto do już istniejącej linii P13. Mam nadzieję, że nasza wyjątkowa oferta komfortowych podróży w atrakcyjnych cenach ułatwi mieszkańcom Leszna planowanie niezapomnianych wyjazdów. Od dziś mogą już Państwo rezerwować bilety, do czego oczywiście serdecznie zachęcamy” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.
Kursy PolskiBus.com z Leszna w stronę Wrocławia są realizowane z Dworca PKS przy ul. Towarowej 1 o godzinach: 03:45, 06:30, 12:30, 14:15, 17:45, 22:45. Autokary PolskiBus.com z Leszna
w kierunku Poznania będą odjeżdżać o godzinach: 02:00, 06:55, 11:00, 14:00, 19:00, 22:40. Pełny rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
W związku z modyfikacją siatki połączeń linia P13 na odcinkach krajowych staje się linią pospieszną, w związku z tym będą na niej obowiązywały ustawowe zniżki na bilety. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie PolskiBus.com [link]. . Aby maksymalnie ułatwić zakup i korzystanie z nowego systemu PolskiBus.com przygotował filmik instruktażowy, który dostępny jest pod linkiem [link].
Pasażerowie udający się w podróż z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne, wygodne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie autokary marki Van Hool i ADL Plaxton wchodzące w skład floty PolskiBus.com cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Wybierając PolskiBus.com masz gwarancję podróży w bardzo atrakcyjnych cenach, a także dbasz o środowisko. Jeden autokar PolskiBus.com może zabrać na pokład ponad 70 osób, emitując znacznie mniej zanieczyszczeń niż 70 aut osobowych! Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Aby zarezerwować bilety wystarczy wejść na www.polskibus.com i wybrać jedną z 19 tras łączących 23 polskie miasta i 6 zagranicznych lokalizacji.