Start już dziś

Przeloty międzykontynentalne do kupienia z blisko 50-procentowym upustem! Łap okazje tylko przez 6 dni!

 

Warszawa, 5 lutego 2014 r. – Polowanie na okazje czas zacząć. Taka oferta może się szybko nie powtórzyć. Przeloty liniami KLM do wyczekiwanych kierunków w Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryce można kupować już od dziś. Obniżki sięgają 47 procent w porównaniu do standardowych cen połączeń, poza okresami promocji! Do akcji przyłączył się również partner KLM – linie Air France. W sumie superoferta obydwu linii objęła 35 egzotycznych kierunków na całym świecie. Promocyjna sprzedaż biletów potrwa od 5 do 10 lutego br. i dotyczy lotów realizowanych od teraz, aż do czerwca 2014 r.

 

Szczególnie interesujące propozycje czekają na osoby, które planują odwiedzić wiosną kontynent azjatycki. Do Pekinu liniami Air France i KLMmożna polecieć już od 1899 PLN, a bilety do Kantonu, Hangzhou i Hongkongu można kupić poniżej 2000 PLN. Na uwagę zasługujerównież Osaka za 1999 PLN orazzeszłoroczna nowość w rozkładzie KLM,japońskie miasto Fukuoka, do którego za przelot zapłacimy 2399 PLN (obniżka blisko 40 proc.). Wisienką na promocyjnym torcie jest egzotyczna wyspa Bali w cenie 2799 PLN. Warto wspomnieć, że linie Air France i KLM oferują aż 25 połączeń w regionie Azji i Pacyfiku, a azjatyckie trasy bardzo często objęte są specjalnymi akcjami sprzedażowymi. Wszystkie promocyjne ceny dotyczą przelotu w obie strony i obejmują podatki oraz opłaty pobierane przy rezerwacji biletów poprzez strony internetowe obydwu przewoźników.

Tradycyjnie hitami w ofercie Air France okazał się rejon wysp Karaibskich. Lot na Martynikę i Gwadelupę można kupić już od 1999 PLN. Na uwagę zasługuje również Panama z przelotem prawie o połowę tańszym niż standardowo – 2999 PLN! Niewielki kraj w Ameryce Środkowej położony nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym znany jest przede wszystkim z Kanału Panamskiego, który w tym roku będzie świętował swoje stulecie. Sztuczny kanał wodny łączący Ocean Atlantycki z Oceanem Spokojnym jest jedną z najważniejszych dróg wodnych świata. Linie Air France i KLM są liderami pod względem gęstości siatki połączeń w tym regionie i oferują aż 24 trasy w Ameryce Południowej i Środkowej, łącznie z Wyspami Karaibskimi.

Na liście propozycji Air France i KLM nie mogło zabraknąć Buenos Aires w bardzo dobrej cenie 2999 PLN (40 proc. upustu). Równie atrakcyjna jest oferta zakupu biletu do Hawany, największego miasta na Karaibach, już od 2499 PLN. SłonecznaKuba niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Tym razem w promocji KLM pojawiła się również stolica SurinamuParamaribo słynąca z zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Do tego przepięknego miasta położonego na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego można kupić przelot poniżej 3600 PLN (obniżka wynosi 40 procent!). Superceny dostało także kilka popularnych kierunków w USA, Kanadzie i Meksyku – na przykład Chicago od 1799 PLN. Promocyjne przeloty w ten rejon świata będzie można kupić nieco dłużej.

„Od nowego roku specjalne akcje sprzedażowe na stałe weszły do naszego grafika. Kilka razy w miesiącu organizujemy krótkie superpromocje obejmujące wybrane kierunki, a co parę miesięcy dłuższe wyprzedaże kilkudziesięciu tras. Aby nie przegapić akcji i upolować bilet w najlepszej cenie, warto na bieżąco śledzić zapowiedzina naszych stronach internetowych oraz na Facebooku. Dzięki regularnym obniżkom cen przelotów, dalekie podróże stają się ogólnodostępne. Ułatwieniem w ich planowaniu mogą być nasze najnowsze aplikacje jak KLM Dream Catcher czy KLM iPad App. Pozwalają one wybrać najciekawsze atrakcje, rezerwować bilety lotnicze, a nawet tworzyć mapy zwiedzania.” – powiedziała Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce.

Wszystkie promocyjne wyloty Air France KLM realizowane są z i do Warszawy, a transfery odbywają się na lotniskach w Paryżu i Amsterdamie. Bilety można rezerwować na stronach www.klm.pl i www.airfrance.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444, a także w biurach podróży na terenie całego kraju.

 

AIR FRANCE KLM 

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.