B&B Hotels Polska rozwija ofertę dla swoich klientów w Polsce. Już działa nowa polska strona internetowa sieci, dzięki której można m.in. zarezerwować pokój w trzech hotelach działających w naszym kraju oraz w ponad 290 obiektach w sześciu innych państwach.

Odwiedzając stronę internetową http://www.hotelbb.pl goście zyskają dostęp do informacji na temat każdego hotelu funkcjonującego w sieci B&B nie tylko w Polsce, ale także we Francji, w Niemczech, Czechach, we Włoszech, w Maroko oraz Portugalii. Łącznie do wyboru jest ponad 290 obiektów – każdy z nich został opisany w prosty i przejrzysty sposób. Hotele można znaleźć zarówno na liście, jak i specjalnie przygotowanej mapie. Intuicyjna nawigacja pozwala szybko poruszać się między funkcjonalnościami strony, a przyjazny interfejs umożliwi gościom na szybkie dokonanie rezerwacji w interesującym ich obiekcie. Osoby posiadające smartfony mogą również skorzystać ze specjalnej aplikacji B&B Hotels. Jest ona dostępna w języku polskim i można ją ściągnąć zarówno na iPhone’y, jak i telefony z systemem operacyjnym Android.

Na stronie znajdują się także szczegóły dotyczące usług hotelowych, charakterystycznych dla wszystkich hoteli B&B, historii marki oraz aktualne oferty pracy. Goście na pewno docenią informacje na temat ofert specjalnych przygotowanych zarówno przez sieć, jak i poszczególne obiekty.

– Nowa strona internetowa to najlepsza wizytówka B&B Hotels.Zależało nam, aby goście mogli poznać nasze obiekty, ich ofertę oraz zarezerwować pokój z gwarancją najniższej ceny. Teraz mogą to zrobić zarówno przez nowoczesną stronę internetową jak i aplikację na telefony komórkowe – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

Specjalna oferta hotelu B&B Wrocław Centrum

Uruchomienie ostatecznej wersji strony internetowej towarzyszyło otwarciu hotelu B&B Wrocław Centrum pod koniec 2013 r. Ten obiekt bardzo szybko zyskał sympatię mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Często chwalona jest bryła hotelu, który doskonale wpisał się w otaczające go historyczne kamienice, a także dekoracja lobby podkreślająca bliskość z miastem.

B&B Wrocław Centrum to wyjątkowy obiekt w ofercie sieci. Specjalnie dla komfortu odwiedzających go gości zostały sprowadzone z Francji wyjątkowo wygodne materace Bultex (produkt dedykowany hotelom B&B). Znajdą się w nim również większe, niż w innych hotelach B&B telewizory (26 cali). Wizytę w przyjemnych i funkcjonalnych pokojach docenią zarówno turyści, jak i goście biznesowi, dla których potrzeb udostępniona została również sala konferencyjna. Z myślą o rodzicach podróżujących z dziećmi przygotowano natomiast większe pokoje rodzinne.