– darmowy karnet dołączany do noclegów

Zieleniec już dziś zachęca do dłuższego skorzystania z uroków zimy. Na wszystkich, którzy zdecydują się na kilkudniowy pobyt w ośrodku w niskim sezonie, przygotowano darmowy karnet na wyciągi.

Malowniczo położony ośrodek narciarski ma kolejną niespodziankę dla narciarzy i snowboardzistów. Osoby, które zarezerwują minimum 5 noclegów w jednym z pensjonatów z poniższej listy, otrzymają bezpłatny karnet na korzystanie z uroków jednego z największych w Kotlinie Kłodzkiej ośrodka narciarskiego. Promocja dotyczy osób, które zarezerwują nocleg w okresie od początku sezonu do 24 grudnia oraz po 2 marca do końca sezonu.

Które pensjonaty oferują darmowe karnety?

W akcji bierze udział aż 14 pensjonatów, a są to: Absolwent, Agal, AZS Straszny Dwór & Stokłos, Bajka, Chata Zieleniecka, Hanka Relax&SPA, Hotel Zieleniec, Jakubcówka, Mieszko, Nartorama, Pegaz, Pod Orlicą, Ski & Spa, Vital & Spa Resort Szarotka.

Osoby, które we wskazanym terminie wykupią noclegi w Zieleńcu, otrzymają darmowy karnet na wszystkie wyciągi. Przykładowo: wykupienie 5 noclegów zagwarantuje karnet na 4 dni jazdy, 6 noclegów pozwoli na korzystanie z zimowych atrakcji przez 5 dni, a w przypadku 7 noclegów karnet obejmie 6 dni zjazdów. Karnet na każdy dzień ważny jest w godzinach 9.00-16.00 i obowiązuje na wszystkich czynnych w tym okresie wyciągach Zieleniec Ski Arena.

Zimowa jazda na wszystkich wyciągach

Przypominamy, że w tym roku Zieleniec wprowadził jeden karnet na wszystkie wyciągi. Dzięki temu narciarze i snowboardziści będą mogli korzystać z zimowych atrakcji Zieleńca na ponad 21 kilometrach tras.

Karnet na wszystkie wyciągi to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na amatorów sportów zimowych w zbliżającym się sezonie. Za kilka tygodni ruszy nowa kolej kanapowo-gondolowa, która znacznie uatrakcyjni pobyt na stoku. Istnieje także możliwość zakupienia karnetów jeszcze przed sezonem, w promocyjnych cenach. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie internetowej ośrodka.

Zieleniec Ski Arena