Jeśli chcesz zobaczyć zawodowych kowbojów ujeżdżających dzikie konie – koniecznie jeszcze w marcu odwiedź Teksas! Od dziś szansa na tańszy bilet w kolejnej 3-dniowej promocji KLM!

Warszawa, 6 marca 2014 r. – Marcowa  superoferta cenowa KLM objęła trzy teksańskie miasta. Od 6 do 8 marca br. przeloty do Austin, Dallas i Houston można kupić w cenie już od 1999 PLN!

Tylko w Teksasie można poczuć prawdziwy klimat country, zobaczyć przechodniów ubranych w kowbojskie buty i kapelusze oraz wziąć udział w największym rodeo na świecie. Nie zwlekaj i spełnij swoje marzenia. Oferta obejmuje wyloty do połowy czerwca br.

Każdego roku wiosną, Teksas przyciąga miliony turystów. Wszyscy pragną wziąć udział w słynnym rodeo – Houston Livestock Show and Rodeo. W tym roku te niecodzienne pokazy potrwają do 23 marca. Na stadionie Reliant Stadium w Houston, specjalnie zbudowanym dla rodeo, 70 tysięcy widzów obejrzy m.in. ujeżdżanie dzikich koni, jazdę na byku, chwytanie wołów na lasso, polowanie z konia w galopie czy wiązanie cielaków. Swoje umiejętności zaprezentują zawodowi kowboje z całego Teksasu. Na koniec 20 dni pokazów, na arenie pojawi się gigantyczna obrotowa scena, na której odbędzie się koncert muzyczny z udziałem światowych gwiazd.

W Teksasie wszystko jest ogromne. Sam stan zajmuje powierzchnię dwa razy większą niż Polska. Teksańczycy wychowani z dala od zgiełku miast, w zgodzie z naturą, słyną ze swojej buńczuczności i brawury, ale również tradycji. Młodzież chętnie startuje w pokazach rodeo obok zawodowych kowbojów. Oprócz Houston, z pewnością warto odwiedzić również Austin i Dallas.
Promocyjne bilety lotnicze rezerwować można tylko do 8 marca br. na stronie www.klm.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.