Od 1 kwietnia Qubus Hotel Kraków i Qubus Hotel Gdańsk, jak co roku proponują swoim Gościom niezwykłą atrakcję, jaką są rejsy hotelowymi Q-łódkami. 

Rejsy trwają ok. 20 minut w Krakowie i ok. 30min. w Gdańsku.  Rozpoczynają się zawsze o pełnej godzinie z przystani przy hotelach. W Gdańsku Goście będą mogli podziwiać miasto z perspektywy malowniczej rzeki Motławy, a w Krakowie Q-łódka pływać będzie po Wiśle. Jest to zatem świetna okazja, aby zrelaksować się np. po obiedzie w hotelowej restauracji. 

 

– Takiej atrakcji w Krakowie i Gdańsku nie oferuje swoim Gościom żaden inny obiekt noclegowy. Jest to z pewnością niezwykła i oryginalna propozycja dla odwiedzających nasze hotele. Podczas rejsów gdańską Q-łódką Goście podziwiać będą Zieloną Bramę, Żurawia, majestatyczny budynek Filharmonii i Targ Rybny. Jednym z ważniejszych punktów podróży będzie także ujście Motławy do Martwej Wisły, gdzie znajduje się Stocznia Gdańska – kolebka Solidarności – mówi Rafał Willich Dyrektor Qubus Hotel Gdańsk – rejsy odbywać będą się codziennie w godz. 10:00 – 16:00, a na życzenie Gości, w weekendy zorganizujemy także dwugodzinne wyprawy Q-łódką do Westerplatte – dodaje Pan Rafał.

Co ciekawe z oferty rejsu Q-łódką w Gdańsku skorzystać mogą również Goście hotelowej restauracji. Atrakcja jest też udostępniana podczas przyjęć okolicznościowych, takich jak chrzciny czy komunie. Jest to też oryginalna alternatywa na spędzenie wolnego czasu w trakcie pobytów rodzinnych w Qubus Hotel Gdańsk.

W Krakowie natomiast z pokładu Q-łódki Goście zobaczą m.in. dzielnicę Kazimierz, Wzgórze Wawelskie oraz Kościółek na Skałce. Rejsy odbywać się będą w godz. 10:00-17:00.

– Nasza wyjątkowa atrakcja co roku cieszy się dużą popularnością wśród Gości i co najważniejsze jest ona dla nich całkowicie bezpłatna. W sezonie letnim z rejsów Q-łodką korzystają setki Gości – mówi Dorota Wodzik  P.O. Kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu w Qubus Hotel Kraków.

Qubus Hotel to sieć 14 obiektów klasy biznes z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku hotelarskim. Co roku obiekty sieci dostają liczne wyróżnienia i nagrody od Gości, którzy na znanych portalach rezerwacyjnych bardzo wysoko oceniają pobyty w sieci.