Ryanair, linia lotnicza nr 1. w Europie i Erasmus Student Network, dziś (12 września) podczas wydarzenia poświęconego mobilności studentów w Brukseli, świętowali rozpoczęcie 3 roku współpracy i 300 000 rezerwacji studentów Erasmusa.  

 

JUŻ 300 000 REZERWACJI STUDENTÓW ERASMUSA

STUDENCI ERASMUSA ZAOSZCZĘDZILI DZIĘKI RYANAIROWI PONAD 10 MILIONÓW EURO

 

Współpraca, realizowana w ramach programu Ryanaira „Always Getting Better”, oferuje studentom Erasmusa specjalną platformę rezerwacyjną ESN, za pomocą której mogą skorzystać z 15% rabatu na loty na stronie internetowej Ryanair.com oraz przewozu bezpłatnej sztuki bagażu rejestrowanego przy każdym zarezerwowanym locie, oszczędzając średnio 34 € za lot.

 

Na platformie zarejestrowało się już ponad 300 000 członków ESN, oszczędzając ponad 10 milionów euro na kosztach podróży. Wraz z inauguracją trzeciego roku partnerstwa już dostępnego na stronie Ryanair.com, studenci z ponad 500 uniwersytetów w prawie 50 krajach mogą korzystać z ekskluzywnych zniżek na podróże z Ryanairem.

 

W Brukseli, Matthew Krasa z Ryanaira, powiedział: 

„Ryanair i ESN zrobiły więcej niż jakakolwiek inna organizacja w celu promowania europejskiej mobilności studentów w ciągu ostatnich trzech dekad. Z przyjemnością rozpoczynamy trzeci rok naszej wyłącznej współpracy z Erasmus Student Network, świętujemy również ponad 300 000 rezerwacji na naszej dedykowanej platformie, która oferuje studentom z całej Europy szereg ekskluzywnych ofert lotów, bezpłatnego przewozu bagażu i zniżek dostosowanych do ich budżetów. Od początku partnerstwa z ESN w 2017 roku, dzięki Ryanair studenci zaoszczędzili ponad 10 milionów euro i mamy nadzieję, że o wiele więcej studentów ESN skorzysta z tych fantastycznych rabatów w nadchodzących miesiącach i latach.

 

Każdy student Erasmusa z ważną kartą ESN może zarejestrować się za pośrednictwem usługi „MyRyanair” i zaoszczędzić jeszcze więcej, podróżując największą europejską linią lotniczą z najszerszą siatką polączeń i najtańszymi lotami.”

 

Seán Kelly, członek Parlamentu Europejskiego, powiedział: 

„Jako dumny ambasador programu Erasmus+ w UE z przyjemnością popieram współpracę Ryanaira z Erasmus Student Network. Europejski projekt pozwolił młodym ludziom na całym kontynencie poznawać różne kultury, języki i ludzi. Program Erasmus+ w szczególności ułatwił studentom zdobycie wiedzy z pierwszej ręki na temat innych europejskich krajów, a Ryanair nadal odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu tym studentom podróży w przystępnych cenach.

 

Pochwalam Ryanaira za zachęcanie do swobodnego przepływu osób w całej Europie, wspieranie studentów podczas ich pobytu za granicą oraz ułatwianie bardziej globalnej edukacji. Z przyjemnością będę obserwować dalszy sukces tej inicjatywy”.

 

Kostantinos Giannidis, prezes ESN, powiedział: 

„Partnerstwo między Erasmus Student Network a Ryanairem jest najlepszym przykładem współpracy między organizacjami społeczeństwa obywatelskiego a światem biznesu. Dzięki Ryanairowi i temu partnerstwu tysiące studentów Erasmus + korzystają z dodatkowych usług i rabatów, czyniąc ich doświadczenie z Erasmus+ bardziej dostępnym i przystępnym cenowo. Ryanair rozumie wartości jakie niesie program Erasmus + budując bardziej otwarte społeczeństwo i jest aktywnym uczestnikiem Pokolenia Erasmus”.

Więcej informacji: https://www.ryanair.com/ie/en/plan-trip/explore/erasmus