Ryanair, ulubione tanie linie lotnicze w Europie, dzisiaj (19 marca), rozpoczął wielkie odliczanie do pierwszego lotu krajowego, który odbędzie się 2 kwietnia z Wrocławia do Warszawy Modlin i z tej okazji ogłasza wielką wyprzedaż, w postaci tanich biletów już od 39 zł (w jedną stronę), na trasach Warszawa – Gdańsk  – Warszawa i Warszawa – Wrocław – Warszawa na podróż w kwietniu, maju i czerwcu, rezerwacje do poniedziałku 24 marca. 

 

Katarzyna Gaborec z Ryanair’a powiedziała:

“Ryanair dokładnie za dwa tygodnie, 2 kwietnia rozpocznie pierwsze w historii przewoźnika polskie loty krajowe. Jest to wielkie wydarzenie zarówno dla naszych linii, jak i naszch pasażerów. Rozpoczynamy wielkie odliczanie i w związku z tym ogłaszamy wielką wyprzedaż biletów na połączenia krajowe już od 39 zł (w jedną stronę), na trasach Warszawa – Gdańsk  – Warszawa i Warszawa – Wrocław – Warszawa.  Specjalna oferta Rynaiar’a na podróż w kwietniu, maju i czerwcu jest dostępna na stronie www.ryanair.com do poniedziałku, 24 marca. 

 

Ryanair oferuje połączenia krajowe z/do Warszawy Modlin do/z Wrocławia i Gdańska, które rozpoczną się 2 kwietnia, a także z/do Wrocławia do/z Gdańska i z/do Krakowa do/z Gdańska, które wystartują 1 lipca. ”