Zimą często czujemy się przemęczeni i narzekamy na pogorszenie wyglądu naszej skóry. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest gromadzenie się w naszym organizmie trujących toksyn. Jeszcze przed nadejściem wiosny warto więc oczyścić go za pomocą odpowiedniej diety, ćwiczeń, a także zabiegów. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór przygotował w tym celu pakiet Detoks, dzięki któremu szybko wrócimy do dobrej kondycji sprzed zimy.

 

W naszym otoczeniu i pożywieniu występuje wiele różnych toksyn, które gromadzą się w organizmie i zaburzają jego prawidłowe funkcjonowanie. Docierają do niego wraz z pożywieniem, a także poprzez skórę i w procesie oddychania. Sprzyja im również stosowanie różnorodnych leków czy codzienny stres. Aby oczyścić organizm po zimie i poczuć wiosenny przypływ energii warto zastosować detoksykację. Polega ona na stosowaniu diety, zabiegów i ćwiczeń fizycznych, które przyspieszają proces oczyszczania. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór przygotował pakiet dedykowany osobom pragnącym szybko i skutecznie odnowić swoje ciało i umysł.

Pakiet Detoks łączy w sobie specjalnie dobraną serię zabiegów wraz z kuracją pitną wodą siarczkową, dietą i ruchem. W jego skład wchodzi konsultacja lekarska, która pozwala dostosować elementy pakietu do właściwości organizmu pacjenta.

Oczyszczenie przez wodę

Nieocenionym elementem detoksykacji w Malinowym Dworze są kąpiele siarczkowe, które pomagają wypłukiwać metale ciężkie oraz wspomagają procesy metaboliczne. Z kolei kuracja pitna wodą siarczkową obniża poziom cholesterolu we krwi. Silnym działaniem oczyszczającym wykazuje się również okład herbaciany w Soft Pack‘u, który dodatkowo wzmacnia płaszcz ochronny naskórka oraz ujędrnia i uelastycznia skórę.

W pakiecie obecne są także takie zabiegi jak body detox, drenaż limfatyczny, herbal body peeling, kąpiel borowinowa, kąpiel ziołowa czy kąpiel piwna, która pobudza ukrwienie skóry oraz pielęgnuje ją, wygładzając i zapobiegając przetłuszczaniu. Naszą cerę poprawi z kolei zabieg oczyszczający na twarz oraz peeling kawitacyjny z maską. Podczas detoksykacji zalecane jest także spożywanie dużej ilości wody i regularne korzystanie z sauny.

Dodatkowe informacje na temat pakietu dostępne są na stronie internetowej: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor/pl,page,Pakiet_Detoks,322,.html