– weź udział w sobotę 15 marca w słonecznym Bikini Skiing 2014

Przepiękne słońce, temperatura nawet do 14 stopni, góry pokryte śniegiem i Jasna pod Chopokiem. To miejsce kusi na wiosnę wszystkich pasjonatów sportów zimowych, którzy lubią połączyć śmigi z opalaniem. W najbliższy weekend będzie do tego szczególna okazja, bo w sobotę 15 marca Słowacy zapraszają na coroczne Bikini Skiing do Jasnej.

Na stokach Chopoka leży od 40 do 80 cm śniegu, w tym około 4 cm świeżego, który spadł w weekend. Przepiękne krajobrazy rozciągające się ze szczytu góry, widziane z tarasu Rotundy, zachęcają możliwością jazdy na nartach w pełnym słońcu, w dobrych warunkach – szczególnie w godzinach rannych, od 8.30 do 12.00, kiedy śnieg jest twardy, świeżo przygotowany, lekko przewiany, dający pełną radość z jazdy w pierwszych promieniach słońca. Wiosna to zdecydowanie najlepszy okres w roku dla miłośników sportów zimowych.

Ci, którzy przyjadą w najbliższy weekend, będą mogli wziąć udział w najbardziej szalonej sobocie tego sezonu zimowego, która w stylu bikini będzie trwać od rana do rana. Każdy uczestnik szusujący w bikini otrzyma prezent oraz bezpłatne wejście na wieczorną imprezę Brasil Bikini Party w Happy End Club! W ciągu dnia można wygrać ciekawe nagrody od firm Remington, Remivar i Varta.

Program BIKINI SKIING 15 marca 2014

9.00–12.00 – rejestracja uczestników Bikini Skiing

11.00–11.30 – Next Road

11.30–11.45 – Miguel A. Quezada

12.00–12.30 – Barbarossa

12.30–13.00 – Bikini Skiing, zjazd na snowboardzie i na deskach

13:00–13:15 – ogłoszenie zwycięzców Bikini Skiing

13.15–13.30 – Miguel A. Quezada

13.30–14.00 – Hrdza

 

Polską gwiazdą tegorocznego Bikini Skiing będzie znana modelka i aktorka MAJA BOHOSIEWICZ, która osobiście będzie zagrzewać do boju uczestników eventu. Zobacz zaproszenie Mai na: https://www.dropbox.com/sh/i5f757f2te3oq23/an5AWVt-mq

Warunki na trasach i pogoda na północnych i południowych stokach Chopoka zdecydowanie dopisują, czynnych jest 35 km tras i kilkanaście kolejek: dobry śnieg na stokach, mnóstwo słońca, błękitne niebo oraz możliwość położenia się na leżakach i spożycia dobry słowackich napitków zachwycą wielbicieli jazdy zarówno na dwóch, jak i na jednej desce. Co ważne od 10 marca karnety kupiony przez internet są tańsze o 20%.

Rodziny mogą być szczególnie zainteresowane wyborem Chopoka na weekendowy wyjazd również ze względu na ofertę odpoczynku w największym w tej części Europy aquaparku Tatralandia. – Ilość atrakcji i propozycji spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu powodują, że Jasna nie jest zwyczajnym ośrodkiem narciarskim – mówi Fabianova. – Jesteśmy centrum sportów wypoczynku zimowego z prawdziwego zdarzenia. A na koniec, po tych wszystkich szaleństwach na śniegu, można odpocząć i zrelaksować się w aquaparku Tatralandia, do którego kursują specjalne darmowe skibusy. Serdecznie zapraszamy – u nas każdy znajdzie coś dla siebie – z uśmiechem kończy Fabianova.

Oprócz atrakcji wodnych obok Tatralandii warto spróbować swoich sił na symulatorze swobodnego spadania Super Fly. Jest to ogromny pionowy tunel z okrągłą szklaną komorą lotu o średnicy 4,3 m i całkowitej wysokości ponad 17 m (czyli wysokości czteropiętrowego bloku), w którym można spróbować, jak to jest, kiedy wiatr wieje z prędkością około 270 km na godzinę! Potężne dysze wytwarzają ciąg powietrza, który niczym ogromny odkurzacz zasysa powietrze od góry. Dzięki temu, że prędkość tego sztucznego wiatru można regulować, stwarza to świetne warunki do treningu, a fakt, że wszystko odbywa się ze stuprocentową gwarancją bezpieczeństwa, sprawia, że jest to świetna zabawa dla każdej zdrowej osoby w wieku od 6 do 100 lat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.gotatry.sk, natomiast szczegółowe fakty dotyczące Jasnej znajdują się na stronie ośrodka www.jasna.sk. Atrakcje parku wodnego można sprawdzić na stronie www.tatralandia.sk, a szczegóły dotyczące otwarcia i dostępności Super Fly na stronie www.superfly.sk.