SŁOWACJA  – KRAJ PARTNERSKI – WARSZAWSKICH TARGÓW TURYSTYCZNYCH PODRÓŻE 2013

 

Szanowni Państwo,

pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzenia stoiska narodowego Republiki Słowackiej podczas tegorocznych Warszawskich Targów Turystycznych Podróże 2013, które odbędą się w dniach 6-8.12.2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie /piątek – niedziela/.

Podczas trzech dni targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z 9-cioma przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują zimowe atrakcje turystyczne naszego Małego Wielkiego Kraju. Przedstawimy najbardziej popularne słowackie ośrodki narciarskie, uzdrowiska, kąpieliska termalne oraz polecimy dokąd wyjechać na Sylwestra czy ferie zimowe.  

 

Od piątku do niedzieli na stoisku Słowacji, która jest Krajem Partnerskim tegorocznych targów, organizować będziemy degustacje słowackich win oraz promować szlaki winne na Słowacji. Przy winie słowackim będzie można wysłuchać występów cimbalowej muzyki PRIMAŠ ze Wschodniej Słowacji.

Dziennikarzy i branżę turystyczną zapraszamy na konferencję prasową w dniu 06.12. o godz. 15.00 do sali konferencyjnej Londyn A na Stadionie Narodowym w trakcie której przedstawimy tegoroczne nowości i inwestycje w największych słowackich ośrodkach narciarskich w Wysokich i Niskich Tatrach. Poinformujemy także o zimowych połączeniach lotniczych z Warszawy i Gdańska do Popradu w słowackich Tatrach oraz o zimowych pakietach pobytowych na Słowacji.

Jestem przekonany, że przygotowana przez nas bardzo bogata i atrakcyjna oferta podczas tegorocznych Warszawskich Targów Turystycznych Podróże przyciągnie na nasze stoisko tłumy Warszawiaków i gości targów.

Polacy należą do ścisłej czołówki turystów zagranicznych odwiedzających zimową Słowację, dlatego też robimy wszystko, by Wasze zainteresowanie naszym krajem cały czas rosło. Staramy się sprostać oczekiwaniom, oferując coraz wyższą jakość usług po atrakcyjnych cenach.

 

Więcej informacji o Warszawski Targach Turystycznych Podróże 2013 można uzyskać na stronie:   www.targipodroze.pl

Pozdrawiam

 

Ján Bošnovič

Dyrektor Narodowego Centrum

Turystyki Słowackiej w Polsce

Ul. Krakowskie Przedmieście 47/51

00-071 Warszawa