– Eurolotem częściej z Gdańska do Amsterdamu!

Warszawa, 6 maja 2014 roku – Polski przewoźnik wprowadza dzisiaj nową taryfę „holenderską” na sprzedaż biletów tylko na trasie z Gdańska do Amsterdamu. Jednocześnie Eurolot zwiększa częstotliwość rejsów na tej trasie aż do pięciu razy w tygodniu.

Gdańsk i Amsterdam to jedne z bardziej popularnych kierunków w siatce połączeń Eurolotu.
Z myślą o nadchodzącym sezonie wakacyjnym, polski przewoźnik zwiększa tygodniową liczbę rejsów między tymi miastami.  Trasą podróżują nie tylko pasażerowie biznesowi, ale także rodziny z dziećmi oraz  „weekendowi” turyści.  

Warunki nowej taryfy „holenderskiej” są bardzo korzystne dla podróżnych. Cena biletu za rejs w obie strony rozpoczyna się już od  399 złotych oraz  będzie  dostępna przy zakupie
z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Dodatkowym atutem Eurolotu jest możliwość przewozu w cenie biletu 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz bagażu podręcznego.

Podróżni będą wylatywać od poniedziałku do czwartku o godzinie 7.25 z Gdańska (piątek godz. 08.10), przylot do Amsterdamu planowany jest na godz. 9.40 (piątek godz.10.25). Powrót z Amsterdamu od poniedziałku do czwartku przewidziany jest na godzinę 10.20 (piątek godz.11.05), a w Gdańsku samolot wyląduje o 12.35 (piątek godz.13.20).