11 maja o godzinie 11.00 w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie odbędą się kolejne warsztaty dla najmłodszych z cyklu „Wyspa Bajek”. Tym razem zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wspólną wyprawę do krainy marzeń.

Podczas najbliższych warsztatów, wiosenny wiatr stanie się naszym przewodnikiem po miejscach, w których ukryły się małe i duże, niesamowite i całkiem zwykłe marzenia. Kołysani przez Zefira, będziemy śnić wspaniałe sny, które staną się podstawą do stworzenia fantastycznej fabuły. Dzięki naszej podróży, odkryciom i opowieściom z krainy snów, rozmarzymy się na całego.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 – 5 lat. Prowadzi je Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym, miłośniczka sztuki akcji, rzeźby, rękodzieła, land artu i opowiadania bajek. Cykl warsztatów „Wyspa Bajek” odbywa się przez cały rok, w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 11:00.

Informacje i zapisy: tel.: 22 50 60 102, e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Warsztaty są odpłatne, bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł. Jest możliwość wykupienia karnetu rocznego lub karnetu na sześć warsztatów.

Więcej aktualności na profilu www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie