Traveliada.pl we współpracy z Getin Bankiem przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną ofertę wakacji 2014 na raty. Klienci, którzy zdecydują się wziąć kredyt na wakacje, będą mogli cieszyć się nie tylko z udanych wczasów i spełnionych marzeń, ale również spokojem, jaki daje korzystny system kredytowania.

 

Portal turystyczny Traveliada.pl wraz z Getin Bankiem wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i daje im możliwość skredytowania wczasów na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dzięki wakacjom na raty klienci mają dużo większą swobodę przy wybieraniu kierunków i hoteli na swój urlop. Oferta Getin Banku i portalu turystycznego Traveliada.pl pozwoli im na spełnienie marzeń i uszczęśliwienie bliskich. Teraz wcześniej niedostępne kierunki są na wyciągnięcie ręki! Kredyt umożliwia także wyjazd na dłużej lub do bardziej komfortowego hotelu.
 
Kredyt na wakacje 2014 to szybka decyzja – w ciągu kilku godzin, atrakcyjne warunki spłaty oraz nieskomplikowane formalności i proces uzyskania pożyczki. Konsultantowi należy dostarczyć.: kserokopię dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający dochody. Należy również przedstawić następujące informacje: wykształcenie, stan cywilny, liczbę dzieci, status mieszkaniowy, numer telefonu, nazwisko rodowe matki oraz informację o czasie i okresie zatrudnienia. Klienci deklarują również, na ile rat kredyt ma zostać rozłożony oraz termin płatności, np. 10 ego każdego miesiąca.
 
Wkład własny wynosi 30% wartości rezerwacji, pozostała suma zostanie rozłożona na atrakcyjne raty, które są spłacane przez okres 10-60 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 1% miesięcznie (liczba miesięcy = wysokość oprocentowania.) I tak np. jeżeli klienci zechcą skorzystać z atrakcyjnych ofert first minute i zarezerwują wakacje w styczniu, jednocześnie deklarując okres spłacania na 10 miesięcy, już jesienią będą mogli ze spokojem wspominać wakacje, wiedząc, że zostały już spłacone i nie obciążyły budżetu. A być może będą już planować następną wyprawę poprzez wyszukiwarkę portalu Traveliada.pl lub poprzez telefoniczne centrum rezerwacji pod numerem 801 000 701.