Wykwintna kolacja, pokazy laserowe i barmańskie czy koncert zespołu De Mono, to tylko niektóre z wydarzeń towarzyszących oficjalnemu otwarciu pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie. 23 listopada w obecności celebrytów, władz lokalnych i dziennikarzy odbył się event nawiązujący do żeglarskiego charakteru obiektu, przeplatany jednocześnie z klasą i elegancją.

 

Ten wyjątkowy sobotni wieczór w polskiej stolicy żeglarstwa poprowadził Irek Bieleninik. Zarówno elementy wystroju w tym ustawiony przed recepcją jacht, jak i przygotowane  atrakcje miały podkreślać charakter i unikalność obiektu.

Wieczór rozpoczął się pokazem laserowym Kamila Dzielnego i Grupy Profit. W części oficjalnej kilka zdań wygłosili Dyrektor Hotelu i Prezesi firmy Inpro S.A., którzy chwilę później wraz z Burmistrzem Mikołajek przecięli wstęgę, tym samym uroczyście otwierając obiekt. Następnie odbyła się wykwintna kolacja, którą uprzyjemnił występ tria jazzowego. Po niej rozpoczął się pokaz barmański któremu towarzyszyły elementy pirotechniczne. Niespodzianką wieczoru był przygotowany przez szefa kuchni tort, przypominający kształtem poszczególne bryły budynku.

Chwilę przed 23. rozpoczął się występ gwiazdy wieczoru – zespołu De Mono. Ich największe przeboje, w tym między innymi „Statki na niebie” zachwyciły gości i rozpoczęły zabawę do białego rana.

Mikołajki obejrzeć jego najciekawsze miejsca. Luksusowe apartamenty z własnym stanowiskiem cumowniczym i ekskluzywny jacht wykończony w drewnie budziły szczególne zainteresowanie. Ponadto zobaczyć można było kameralną Restaurację New Island Pub utrzymaną w angielskim klimacie oraz nowoczesny Night Club After Dark z kręgielnią i bilardem. Wiele atrakcji przygotowało również SPA & Wellness Decus Aquae, gdzie goście mogli skorzystać z pokazowych zabiegów oraz zobaczyć Świat Saun i dziesięć gabinetów w tym między innymi VIP Room z prywatnym jacuzzi.