Langley, 09 maja 2014 r. — Travelport, wiodący dostawca systemów dystrybucji i rozwiązań z dziedziny e-commerce dla światowej branży turystycznej, poinformował o przedłużeniu umowy dystrybucyjnej typu full content z Virgin Atlantic, jedną z największych linii lotniczych na świecie.

Przedłużenie umowy stanowi kontynuację dotychczasowej współpracy pomiędzy Travelport a przewoźnikiem mającym siedzibę w Londynie. Umowa gwarantuje dalszą dostępność pełnej oferty oraz najlepszych taryf Virgin Atlantic dla użytkowników systemu Travelport GDS z całego świata.

„Cieszymy się niezmiernie z przedłużenia umowy z firmą Travelport, która oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania pozwalające nam udostępniać naszą ofertę biurom podróży na całym świecie” — powiedział Joe Thompson, dyrektor ds. sieci i współpracy w Virgin Atlantic.

Robin Ranken, dyrektor ds. współpracy z europejskimi liniami lotniczymi, powiedział: „Virgin Atlantic to jedna z najbardziej popularnych linii lotniczych na świecie. Cieszymy się niezmiernie z przedłużenia umowy z tym przewoźnikiem. Technologia Travelport pozwoli mu dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów na całym świecie. Nowa umowa wpisuje się w naszą misję dostarczania współpracującym z nami biurom podróży bezkonkurencyjnych ofert”.